Geri23.8.2017 00:00:00

New Balance Koşuları Devam Ediyor

New Balance Koşuları Devam Ediyor

NEW BALANCE BOZCAADA YARI MARATONU VE 10K KOŞUSU

Sportsoul’dan New Balance performans ayakkabısı alan koşucularımıza, Bozcaada koşusuna kayıt ücretsizdir.

Bozcaada’da 5.’si gerçekleştirilecek olan New Balance koşusu 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü 14:00’da başlayacaktır. Yarı maraton ve 10km kategorilerinde koşulacak olan yarış Jandarma Komutanlığı önünde başlayıp, Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecektir. 

Koşu öncesi toplanma alanı Cumhuriyet Meydanı’dır. Bu meydan Geyikli-Bozcaada seferleri yapılan Bozcaada iskelesine yaklaşık 200 metre uzaklıktadır. Bu meydanda New Balance logolu çardaklar altında dinlenme alanları koşucularımızı ve ailelerini karşılayacaktır. Yarış öncesi toplu ısınma aktivitesi burada olacaktır. Aileler, arkadaşlar ve seyirciler, yarış sonrası bu alana geri dönecek sporcuları beklerken müzik yayınını dinleyip keyifli zaman geçirebilirler.

Geçen yıl ilki gerçekleştirilen Minikler koşusu bu yıl 4-8 yaş miniklerin katılımı ile 9 Mayıs Cumartesi saat 11:00’de olacaktır. 200 metrelik parkurda koşulacak olan Minikler Koşusu için koşu kitleri 9 Mayıs Cumartesi sabah 09:30-10:30 arası dağıtılacaktır. Miniklerin katılımı ücretsizdir.

Koşu kontenjanı 2500 koşucu ile sınırlıdır. Kontenjana daha erken erişilmez ise, kayıtlar 6 Mayıs 2015’e kadar www.newbalancerun.com sitesinden gerçekleştirilecektir.

New Balance Koşuları Devam Ediyor