Geri23.8.2017 00:00:00

New Balance’ta İndirim Başladı

New Balance’ta İndirim Başladı


110 yıllık tarihiyle köklü spor markası New Balance yaz indirimine 9 Haziran’da başlıyor. New Balance; lifestyle, performans, tekstil ve çocuk kategorilerindeki seçili ürünlerde yapacağı yüzde 25 indirim; sporseverler ve günlük yaşamında rahatlığı, konforu tercih edenler için özel fırsatlar sağlayacak.


‘Always Beta’ mottosuyla 2016 yazına giren, hareket katalizörü New Balance; beklenen yaz indirimi ile marka tutkunları ile buluşuyor. New Balance, seçili ürünlerde % 25 oranındaki yaz indirimiyle hem lifestyle, hem performans tasarımlarını sporseverlere çeşitli fırsatlarla sunacak. Tasarımlarında 110 yıllık deneyimlerini aktaran New Balance, İlkbahar/Yaz 2016 sezonu seçili ürünlerinde 9 Haziran’dan itibaren indirim sezonunu başlatacak. Yaz indirimi, sezon sonuna kadar sürecek.

New Balance’ın Spor Giyim Koleksiyonu’nun yanı sıra; sporun vazgeçilmezi olan performans modelleri, günlük hayatın vazgeçilmezi olan sneaker modelleri ile rahat, dayanıklı ve stil sahibi ayakkabıları indirim döneminde marka tutkunları ile buluşacak.

New Balance geniş ürün yelpazesi ile Sportsoul.com’da!

New Balance’ta İndirim Başladı