Geri24.8.2017 00:00:00

New Balance Erkek Spor Giyiminde Öncü Olmaya Devam Ediyor

New Balance Erkek Spor Giyimi ile rakiplerinizi alt edecekseniz. New Balance spor giyimde nerde?
New Balance Erkek Spor Giyiminde Öncü Olmaya Devam Ediyor

Erkek spor giyim markaları içinde önemli bir yere sahip olan New Balance, kalitesi ve standartları ile büyük bir takipçi kitlesine sahiptir. Şirket, 1906 yılında William Riley tarafından kurulmuştur. Esnek ayak tabanı destekleyicileri tasarlayan Riley’in dizaynları Boston bölgesinde öyle çok beğenildi ki şirket büyüdü ve markalaşmaya başladı. 1927 yılında Riley, Arthur Hall adında bir satış uzmanını işe aldı. 1934 yılında ise Hall, işin ortağı oldu. 1956 yılında Hall, işini kızı Eleanor ve eşi Paul Kidd’e sattı. İlk koşu ayakkabıları olan Trackster, dalgalı taban yapısı ile ortaya çıktı. Büyük ilgi gören ayakkabı; MIT, Tufts Üniversitesi ve Boston Üniversitesi tarafından benimsendi ve New Balance Trackster üniversite takımlarının resmi ayakkabısı oldu.

1972 yılında Boston Maratonu’nda tanınan New Balance, 2015 yılında küresel futbol piyasasına girdi. Liverpool takımına sponsor olan marka, küresel başarıları ile en iyilerini üretmeye devam etmektedir. Kadın ve erkek giyim modasına yön veren New Balance spor giyim ürünleri sportif giyim tarzına yeni bir soluk getirmektedir. Kadın ve erkek spor giyim modelleri ile trendleri oluşturan New Balance, sporu yaşam biçimi haline getirenlerin ilk tercihi olacak.

New Balance erkek spor giyim ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Erkek Spor Giyim Tarzlarını Belirleyen Marka: New Balance

New Balance Erkek Spor Giyiminde Öncü Olmaya Devam Ediyor

Erkek spor giyim şıklığı için New Balance’ın tişört, şort, sweatshirt, eşofman altı, dış giyim parçaları ve aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Yalnızca egzersiz ve spor yaparken değil casual giyim tarzına da spor şıklık katmanız mümkündür. Farklı model, kesim, dokuma, renk, baskı ve desen seçenekleri ile New Balance erkek spor giyim ürünlerini Sportsoul’da bulabilirsiniz. New Balance kendi özel ürettiği ve farklı teknolojiler ile üstün hale getirdiği giyim ürünlerini sunmaktadır. Fitness yaparken, cross fit, aikido, yürüyüş ya da koşu yaparken, voleybol, tenis, basketbol ya da futbol oynarken sizi en iyi şekilde koruyacak ve konforlu hissetmenizi sağlayacak giyim ürünleri New Balance markası tarafından özel olarak dizayn edilmektedir.

New Balance MT61229 erkek tişört modeli, New Balance Ice serisinin bir üyesidir. Çevre dostu Nano Jade pudrası ile vücut ısısını hızla atar ve yaklaşık olarak iki derece serinletmektedir. Hızlı koruma sağlayan ve antimikrobiyal özelliklere sahip olan bu serideki ürünler; bunun yanı sıra UV koruması da sağlamaktadır.

New Balance MT61229 erkek tişört modelleri ve fiyatlarına linkten ulaşabilirsiniz.

New Balance Erkek Spor Giyiminde Öncü Olmaya Devam Ediyor


New Balance MS53070 erkek şort modeli, New Balance Dry serisinin öne çıkan modellerinden biridir. Özellikli kumaşı sayesinde nem geçişini dengeleyen bu model, koşu aktivitesi yaparken kuruluk ve konfor hissi sağlar. New Balance koşu ürünleri grubunun hidrofobik polyester ipliği, spor yaparken ortaya çıkan teri ve nemi vücuttan atar, ayrıca koşularda vücudun kuru kalmasına yardımcı olur.

New Balance MS53070 erkek şort modelleri Sportsoul’da!

New Balance Erkek Spor Giyiminde Öncü Olmaya Devam Ediyor