Geri23.8.2017 00:00:00

New Balance Made In UK Spor Ayakkabılar İngiliz Asaletinden Esinleniyor

New Balance Made In UK, retro stili ile modern tarzı harmanlayanların ortak noktası olacak. Retroseverler Sportsoul’da buluşuyor!
New Balance Made In UK Spor Ayakkabılar İngiliz Asaletinden Esinleniyor – Sportsoul.com

Özel koleksiyon spor ayakkabılar, New Balance markasının eşsiz tasarımları, son moda tarzları ve fonksiyonel yapıları ile gönlünüzde taht kurmaya hazırlanıyor. En vogue ayakkabılar, estetik görüntüleri ile sizi cezbedecek. Ayak sağlığı ile dost ayakkabılar üreten New Balance Made In UK koleksiyonu ile İngiliz zarafetini spor ayakkabılara taşımayı hedefliyor. Sportif stile asil bir yorum getiren koleksiyonda en güzel spor ayakkabılar bayan ve erkek modelleri sizleri bekliyor. Spor ayakkabılar indirimli ve kampanyalı ürünlerden haberdar olmak için bizi takip edin. Bir tıkla Sportsoul’a gelin ve hızlı alışveriş yapmanın tadını çıkarın.

New Balance 991 UK

New Balance 991 UK modeli, İngiltere Flimby’de kurulmuştur. Markanın kendi fabrikasında yüksek kalite standartları ile dizayn edilen bu ayakkabı tabanında bulunan özel üniteler sayesinde ayağa maksimum destek ve ultra konfor sağlamaktadır. Süet ve meş üst yüzey tekstili de tarzınızı korumanıza yardımcı olur.

New Balance UK Reptile Pack

Özel koleksiyon spor ayakkabılar içinde en beğenilen ve en çok satılan modellerden biri olan New Balance UK Reptile Pack, İngiltere’de özel olarak üretilmiştir. Bu ayakkabı modelinin dokusu egzotik hayvanların derilerinden ilham alınarak dizayn edilmiştir. Sade, şık ve lüks bir tasarım olan Reptile Pack, trendleri takip eden kadınlar için üretildi.

New Balance Napes

New Balance The Napes Pack Made In UK 577 modeli, İngiliz kaya tırmanışının tarihinden ilham alınarak dizayn edilmiştir. Kaya tırmanışı sporunun ortaya çıktığı İngiliz Lake District’in merkezinde bulunan Great Gable’daki Napes Kayalıkları 1800’lü yıllarda beri tırmanışçılar için zorlu bir parkur olmuştur.

New Balance UK English Tender Pack

New Balance UK English Tender Pack modeli; süet dokusu, geniş renk paleti ve ENCAP üstün taban teknolojisi ve retro görüntüsü ile rekabetçi, hırslı ve tutkulu erkekler için üretilmiştir.

New Balance UK991

Deri üst yüzey malzemesi, süet üst yüzey örgü detayları ile sizi şıklığa davet eden New Balance UK991 modeli, aynı zamanda işlevsel özellikler ile donatılmıştır. Kauçuk içeren köpük yastıklama sistemi ABZORB teknolojisi sayesinde ayaklarınız dış darbelere, çarpmalara ve yaralanmalara karşı korunur. Üstün EVA orta taban yastıklama için sıkıştırma kalıplı C-CAP teknolojisi ayaklarınız için en mükemmel desteği sağlar. ENCAP teknolojisi ise orta yumuşak yastık ve sert poliüretan kenarlar ile daha çok destek ve dayanıklılık sağlar.

New Balance Real Ale

İkonik İngiliz biralarından esinlenerek tasarlanan New Balance Real Ale koleksiyonu, İngiliz bar kültürüne ve Ale bira yapmanın klasik yöntemlerine vurgu yapıyor. 

Tüm New Balance ayakkabılar için linke tıklayın!

New Balance Made In UK Spor Ayakkabılar İngiliz Asaletinden Esinleniyor – Sportsoul.com