FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
161 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:161 

New Balance Erkek Ayakkabı

New Balance markasının hikâyesi, 1906 yılında William J. Riley adında İrlanda kökenli bir göçmenin Amerika Boston’da kurduğu New Balance Arch Support Company (New Balance Taban Destekleri Şirketi) isimli şirket ile başladı. Şirketin adından da anlaşılacağı üzere sattıkları ilk ürün, ayağa ekstra denge sağlayan üç noktalı taban desteğiydi. Şimdilerde uluslararası pazarda operasyonlarına devam eden firma, pek çok spor severin ilk tercihleri arasında yer alan konforlu ayakkabılar üretmesi ile biliniyor. Diğer yandan New Balance yalnızca spor severlerin değil, günlük kullanımda rahatlık arayanların da ilgi ve beğenisini toplayabiliyor.

New Balance Erkek Ayakkabı

New Balance erkek ayakkabı modelleri kendilerine has tasarımları ile oldukça büyük bir müşteri kitlesinin vazgeçilmezi hâline gelmiş durumda. Geniş ürün yelpazesi ile kendi kitlesini çoktan yaratmış olan marka “Bizim hedefimiz, sizinkini gerçekleştirmeye yardım etmektir.” diyerek müşterilerine mükemmeliyet konusunda tam destek sunmaktan da geri kalmıyor. Tabii ki, markanın tam destek sunduğu müşteriler arasında, dünyaca ünlü atletler, sporcular, koşucular olduğu kadar hayatın içinden, diğer meslek gruplarından insanlar da bulunuyor.

Ürünleri modayı ve kullanışlılığı bir araya getirdiğinden New Balance erkek ayakkabıları, erkekler için ayakkabı denince akla ilk gelen seçenekler arasında. Elbette bunun bir diğer nedeni, günlük kullanımda uzmanlaşmış New Balance’ın, yeri geldiğinde klasik bir görünüm isteyenlerin takım elbiselerin altına bile giyebilecekleri kadar özgün tasarımlara sahip olmasıdır. Bunun yanında kotların, kumaş pantolonların, yazlık şortların altına da uyum sağlayabilen onlarca modeli bulunuyor. Müşterilerin sıkça dile getirdiği yorumların arasında, New Balance erkek ayakkabılarının neredeyse her kıyafetin altına giyilebilmesi dikkat çekiyor.

En Çok Tercih Edilen New Balance Erkek Modelleri

Günlük kullanımda rakiplerine göre daha fazla seçenek sunabilen markanın, çeşitli kullanım amaçları için ürettiği sayısız modeli var. Tüm bu modellerin arasında en çok ilgi görenlerde biri New Balance 574 modeli sayılabilir. Bu model, New Balance markasının imzası hâline geldiğinden çok sayıda çeşidi ve rengi bulunuyor. 1988 yılında satışa sunulduğu ilk günden bu yana yüzlerce farklı çeşitte üretilmiş New Balance 574 ’ün her zevke hitap ettiğini söylemek yerinde olacaktır. Günlük kullanıma ek olarak spor yapmak için de uygun olan New Balance erkek koşu ayakkabıları ayaklarınız ve koşma temponuz için ideal olacaktır.

Siz de kendinize veya sevdiklerinize uygun New Balance 574 ’ü ve diğer indirimli New Balance ayakkabılarını Sportsoul mağazalarından veya Sportsoul.com’dan satın alabilirsiniz.

New Balance Erkek Ayakkabı Fiyatları

New Balance ayakkabıları, aktif olarak spor yapanların ve günlük kullanımda rahatlık arayanların ilk aklına gelen markalardan biri. Garantilediği yüksek kalite de hesaba katıldığında, bu durum hâliyle ürünlerin fiyatına da yansıyor. Yine de New Balance ayakkabı fiyatları pek çok bütçe için ulaşılabilir durumda.

Sportsoul güvencesiyle New Balance erkek ayakkabı indirimlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken Sportsoul.com’da bir hesap açmak. E-posta hesabınıza veya cep telefonunuza gelecek mesajlarla Sportsoul’un fırsatları ve indirimlerinden haberdar olabilirsiniz.

New Balance Erkek Ayakkabıları Sportsoul’da

Alacağınız modele karar verdikten sonra, ister Sportsoul mağazalarına giderek, ister Sportsoul.com üzerinden dilediğiniz ürünü talep edebilirsiniz. Ürünlere avantajlı bir biçimde ulaşmak isterseniz, Sportsoul’un müşterilerine yıl içinde sunduğu fırsatları takip ederek büyük indirimler yakalamanız da mümkün. Üstelik Sportsoul.com, müşterilerine orijinal ürün garantisi de verir. Tüm bunların yanında markanın ardında bir de VEPA Group garantisi bulunuyor.

Sportsoul, müşterilerine çevrimiçi alışverişlerde 3’ü vade farksız olmak üzere 9 taksite kadar taksitlendirme imkânı sağlıyor. Çevrimiçi alışveriş konusunda aklında soru işareti bulunan müşteriler için ise belirtmek gerekir ki Sportsoul.com çevrimiçi alışverişlerinizde 3D Secure sistemi sayesinde güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Alışverişinizden memnun kalmadığınız takdirde ise Sportsoul 14 gün içinde ücretsiz iade güvencesi veriyor.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE