Geri23.8.2017 00:00:00

Nike Air Max Tutkunlarına Müjde

Nike Air Max Tutkunlarına Müjde

Sokak modasının başrol oyuncularından biri haline gelen sneakerların en popüleri, şüphesiz Nike Air Max modelleri. İlk kez 26 Mart 1987’de tasarlanan “Air Max” ayakkabıların tabanlarında yer alan pencereyle eşsiz yastıklama tekniğini görünür kılarak yenilikçi tavrını kullanıcılarına sunan Nike, günümüzde son teknolojiden yararlandığı Air Max efsanesini geliştirmeyi sürdürüyor ve Air Max’ler tasarım, renk ve rahatlıklarıyla hala dünyanın en sevilen spor ayakkabı modelleri arasında olmaya devam ediyor.

Nike Air Max Tutkunlarına Müjde

Kombinlerde sınır tanımayan Air Max modelleri İlkbahar/Yaz 2015 sezonunda da iyice etkisini artırıyor. En resmi takımların, elbiselerin hatta dar bir kalem eteğin altına bile kombinlenen bu ayakkabılar onlarca farklı renk seçeneği ile de baştan çıkarıyor . Şık bir jean ya da renkli bir pantolon ya da şortlarla rahatlıkla kullanılan Air Max modelleri bu yaz da spor şıklığın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Nike Air Max Tutkunlarına Müjde

Dünya’da ve ülkemizde de birçok ünlü ismin tercihi olan Nike Air Max’in en yeni modelleri Sportsoul mağazaları ve Sportsoul.com’da.

Hemen keşfetmek için> http://www.sportsoul.com/nike-air-max/

Nike Air Max Tutkunlarına Müjde