FİLTRE
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 

Nike Air Max

Nike markasının hikayesi Phil Knight’ın ABD’yi etkisi altına almış olan Adidas ve Puma markalarıyla rekabet etme amacıyla başlar. Knight, Japonya’nın Onitsuka Tiger veya bilindik diğer adı olan Tiger markasıyla anlaşma yaparak ayakkabılarını Blue Ribbon Sports adı altında ABD’ye ithal etmeye başlar. Ancak ilerleyen zamanlarda Tiger’ın Knight ile yaptığı anlaşmayı feshetmesi ile bugünkü Nike markası ortaya çıkmış olur.

Güçlü, esnek ve yüksek performanslı bir ayakkabıya sahip olmak herkesin hayallerinden biridir. Spor ayakkabı denildiğinde artık aklımıza ilk gelen modeller hava tabanına sahip olan ve kişiyi yormayan modellerdir. Bu modellerin çıkışı da günümüzden 40 yıl öncesine kadar, Nike’ın 26 Mart 1987 yılında bir devrim niteliğinde ortaya çıkardığı Nike Air ayakkabılara dayanıyor. Nike Air Max, 1987 yılında ilk kez bir TV reklamında Beatles şarkısında kullanılarak tüm dünyaya sesini duyurdu. Nike Air ayakkabılar günümüzde en sevilen ve kaliteli teknoloji ile donatılmış en ideal spor ayakkabı modellerinden birisidir.

Nike Air Max doğuşundan 3 sene sonra daha da geliştirilerek Air Max 90 adında bir model ile kullanıcılarına sunulmaya başlandı. Daha fazla renk seçeneğine sahip olan Air Max 90 modeli, herkes tarafından kısa sürede beğeni topladı ve günden güne daha da tercih ediliyor.

Nike Air sahip olduğu yastıklama özelliği attığınız her adımın çarpma etkisini emerek vücudunuzu korur. Sadece enerji emilimi özelliği yanı sıra hafif yapısı ile daha az enerji harcamanızı sağlayarak daha yüksek bir performans sunar.

Nike Air Max Modelleri

Nike Air Max’in, sahip olduğu yüksek teknolojik tasarımı ile özellikle sporcuların en gözde ayakkabı modellerinden biri olmayı rahatlıkla başardığını görebiliriz. Her tenisçinin, basketbolcunun, voleybolcunun ve diğer branş sporcularının havada yürüme hissini yaşamasına yardımcı olan Air Max’ler %50 oranında geri dönüştürülmüş malzemeler içeriyor ve %100 yenilebilir enerji ile üretiliyor.

Nike Air Max 270 modeli, Nike’ın daha öncelerden tasarladığı Air Max 93 ve Air Max 108 modellerinden ilham alınarak tasarlandı. Air serisinde en büyük Air topuğa sahip Nike Air Max 270 ile şıklığın ve sportifliğin yanı sıra eşsiz yumuşaklıkta bir kullanım ile kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Gündelik kullanımda ve yürüyüşlerde kıyafetlerinizle bütünleşen, rahatlığı ve şıklığı bir arada bütünleştirmiş olan Nike Air Max 98; hem Nike Air Max bayan hem de Nike Air Max erkek için çeşitli renk ve tasarımları ile aklımıza ilk gelen modellerden birisi oluyor.

Nike; koşucular için geliştirdiği, ayağınızın hareketlerine uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Nike Free koşu ayakkabıları ile başarısını sürdürüyor. Nike Free modelleri kısa mesafe koşu sporları için sahip olduğu dinamik esneklik yapısıyla en iyi performansı sunar. Nike Air Max 2018 için çıkardığı yeni Nike Air Max Rn ve Rn 2018 modelleri ile eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Nike Air Max beyazdan, kırmızı rengine kadar erkek, kadın ve çocuklar için yastıklama özelliği ve tasarımıyla kaliteli bir kullanım yaşatıyor.

Nike Air Max Fiyatları

Nike Air Max, Nike’ın devrim niteliğinde geliştirdiği ve en sevilen koleksiyonlarından birisi olarak yer alır. İçinde barındırdığı enerji emilimi, hafif ve esnek yapısı, yumuşak dokusu ve sizleri neredeyse havada yürüyormuş gibi özellikleri ile kaliteli bir deneyim yaşatmaktaki başarısını günden güne arttırıyor.

Ancak Nike Air Max fiyatları tüm bu özelliklerine göre oldukça uygun bir fiyatta Sportsoul.com sitesinde satışa sunuluyor. Sizler için her zaman kaliteli bir hizmet sağlayan Sportsoul.com sitesinde eşsiz tasarım ve rahatlığa sahip bu model için Nike Air Max indirim dönemlerini takip ederek de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Nike Air Max Spourtsoul.com’da

Sportsoul.com sitesi sizler için geniş ürün yelpazesiyle her zaman kaliteli bir hizmet sunar. Bütün Nike modellerine siteden kolaylıkla erişim sağlayabilir, Nike Air Max indirim dönemlerini takip edebilir, açıklamalarla bilgi edinebilir ve güven içerisinde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için birçok ödeme seçeneği sunarak en kolay şekilde ayakkabınızı satın almanız sağlanır. Ayrıca bir sorunla karşılaştığınızda ilk 14 gün boyunca ücretsiz iade edebilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE