FİLTRE
Özellik Filtreleme
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

Nike Air Force

Nike Air Force, ilk olarak 1982’de üretimi yapılan ve satışa sunulduğu iki sene boyunca satış patlamalarına yol açan bir ayakkabıdır. Hatta öyle ki, bir dönemi kapatıp başka bir dönemi açan ayakkabı olarak dahi tanımlanabiliyor.

1984’te satışı durdurulduğunda Nike, daha farklı ürünlerle piyasaya girecekti. Ancak döneminden daha fazla talep patlaması sebebiyle yeniden üretimine ve satışına başlandı. Aradan geçen 37 yılın ardından hala en çok satışı yapılan ayakkabılardan bir tanesidir.

Air Force’u bu kadar talep edilebilir kılan özelliklerinden bir tanesi, dönemin diğer ayakkabılarına göre daha rahat olması ve içerisinde hava yastıklarının bulunmasıdır. Böylece dönemin sporcuları ve özellikle de basketbolcuları tarafından oldukça tercih edilebilir bir ayakkabı haline gelmiştir. Diğer marka ayakkabılara bu özellik ile ilham olmuş, ancak kendi birinciliğini kaptırmamıştır. Bu ayakkabıyı kullanan basketbolcular yüksek başarılar elde edince, insanların daha da fazla dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Nike Air Force Modelleri

Nike Air Force tüm ayakkabılarında aynı konforu sunsa da görünüş itibariyle farklı dokunuşlara sahiptir. Özellikle bilek kısmı açısından üç çeşit uzunluğa sahip olan ayakkabı, herkesin tarzına ve isteğine göre farklı tarzları bulunmaktadır.

Nike Air Force bayan ayakkabılarından en çok tercih edilen Nike Air Force 1’dir. Kauçuk tabanı yerle teması kuvvetlendirirken dış deri kaplamaları dolgulu logolarla şekillendirilmiştir. Dış tarafın sahip olduğu sertlik ayakkabıyı ve ayağı, dışarıdaki etkenlerden korurken, ayağınızı saran rahatlığı hissedeceksiniz.

Nike Air Force 1 ayakkabılarının bu kadar tercih edilmesi, yaklaşık 2000 çeşidinin üretilmesinde etken rol oynamıştır. Üretilen bu ayakkabılar çeşitli isimlerle birbirinden ayrılıyor.

Nike Air Force 1 High, bilek kısmının daha yüksek olmasıyla bilinir. Sahip olduğu bu özellik ona askeri bir hava katıyor. Gündelik yaşama uygun renk ve dizayn seçenekleri oldukça fazla olan bu serinin iç tabanının yastıklanması sebebiyle rahatlığı ön plana çıkıyor.

Nike Air Force 1 Mid, diğer modeline göre biraz daha düşük bilek kısmına sahiptir. Özellikle bu ayakkabılar, ilk çıkan modelle benzerliğinden dolayı en çok tercih edilenlerden de birisidir. Zira basketbolcuların en çok kullandığı modeldir. Bileğin ayakkabı tarafından sabitlenmesi ayağın hareket sınırlarını kuvvetlendiriyor ve kauçuk tabanı sayesinde yere basma sertliği sağlıyor.

Nike Air Force 1 Low ise diğer iki modele göre tam bilekte biten seriyi temsil ediyor. Daha gündelik ve rahat kullanımlar için üretilen bir ayakkabıdır. Nike Air Force 1 serisinin genel tüm özelliklerini taşıması sayesinde sporda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından en çok tercih edilen modellerden birisidir.

Nike Air Force Fiyatları

Üretimi hala devam eden ve satış rakamları sürekli yüksek olan Nike Air Force indirimlerine Sportsoul.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. %25’ten başlayan indirim fırsatlarıyla Nike Air Force en uygun fiyatlarla satın alınabilir.

Kullanıcıların tercih etmesini sağlayan rahatlık, konfor ve uzun yıllar kullanım özelliklerine sahip Nike Air Force’a Sportsoul.com’da kolayca ulaşabilirsiniz. Yüzlerce model arasından kendi zevkiniz ve tarzınıza uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Nike Air Force Sportsoul

Sportsoul sahip olduğu avantajları fiyatlarıyla Nike Air Force ayakkabılarına ulaşımınızı kolaylaştırıyor. Kullanım açısından çok yönlü olan bu ayakkabılara anlaşmalı kredi kartları ile 3, 6 ve 9 ay taksitlendirme seçeneklerine sahip olabilirsiniz. İstediğiniz ayakkabı, anlaşmalı kargo firması ile birlikte hiçbir sorun yaşanmadan kapınıza kadar getiriliyor. Ayrıca tüm bu orijinal ürünler için vade farksız üç ay taksit imkânı sunuyor. Memnun kalmamanız durumunda ise satın aldığınız ürünü 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE