FİLTRE
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 

Nike Cortez

İlk olarak 1972 yılında satışa sunulan Nike Cortez ayakkabılar, çıktığı zamanlardan itibaren süregelen çekiciliğini devam ettiriyor. Atletizm koçu ve ayakkabı tasarımcısı olan Bill Bowerman tarafından tasarlanan ayakkabılar, çoğu ayakkabının sahip olmadığı hafifliğe ve su geçirmezliğe sahiptir. İlk olarak sporcular için üretilmiş olsa da, Nike Cortez ayakkabılar zaman içerisinde sokak kültürünün de vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Nike Cortez, Nike markasının spor kulvarında satışa sunduğu ilk ayakkabısı olma unvanını taşıyor. O zamanlarda üretilen spor ayakkabılara oranla daha sofistike bir görünüme sahip. Bu sofistike görünümün nedeni aslında, aslında kullanıcıların konforunu sağlamak üzere tasarlanan geniş burun kısmı ve yumuşak açısıdır.

En çok tercih edilen modelleri arasında Cortez Nylon ve Cortez Classic bulunuyor. Ürünlerin şıklığı bir yana, konfor sağlamaya yönelik özelliklerine bakıldığında da iyi bir tercihtir. Oldukça sade ve hafif seride öne çıkan Cortez modeli, genel itibariyle deri üst yüzeyleri ve kauçuk tabanları ile göz dolduruyor.

Nike Cortez Modelleri

Herkesin renk zevkine uyacak bir model bulabileceği markanın, özellikle Nike Cortez bayan ayakkabıları, son derece inceliklidir. Sahip olduğu farklı görünüş ile zarifliği birleştirerek ortaya eşine pek rastlanmayan şıklıkta bir ürün çıkarıyor. Serinin o dikkat çekici şık ayakkabı modelinin yanında tek renk veya beyaz üzerine en fazla iki renkle oluşturulmuş spor ayakkabılar, kullanıcılarının gönlünü ferahlatacak bir uyum içerisindeler.

Koşu ayakkabısından ilham alınarak üretilen Nike Classic Cortez, günlük kullanımda; topuktan başa kadar yastıklama sistemi ile desteklendiği için büyük bir rahatlık sağlıyor. Çok da alçak olmayan tabanı sayesinde sanki yere değil de yumuşak bir zemine basılıyormuş hissi vererek büyük rahatlık sunuyor.

Nike Cortez erkekler için daha sert görünüşlü bir seri üzerinde durmak yerine kendi görünüşünü bozmadan da maskülen görünebilen ayakkabılar üretmeyi başarıyor. Classic serisi buna en güzel örnek olarak gösterilebilecek bir ayakkabıdır.

Bir diğer Cortez modeli Nylon serisidir. Nike’ın standart görünümü olan, beyaz üzerine farklı renklerle dokunma durumu burada biraz değişikliğe uğruyor. Kenarlar Nike’ın klasik beyazlığını taşımaya devam ederken ayakkabının orta ön yüzeyi ve burun kısmı bu klasik rengin biraz daha dışına çıkılarak tasarlanıyor. Bilekte biten model, ayağa esneklik sağlıyor. Bağcıklı ve sağlamlaştırılmış hali, klasik ayakkabı görünümünden şaşmayanlar için tercih edilebilir nitelikte.

Ayakkabının tabanının zikzaklı olarak yapılmış olması yer ile teması güçlendiriyor ve sağlam bir şekilde basmanızı sağlıyor.

Cortez Leather ayakkabı ise birinci sınıf deri üst kısmı ve taban yastıklaması ile gerek görünüm gerekse de kullanım açısından kullanıcılarına kaliteli deneyimler yaşatıyor.

Nike Cortez Fiyatları

Nike Cortez fiyatları, özel bir görünüme sahip olan bir ayakkabı için Sportsoul’da oldukça makul düzeylerde şekilleniyor. Sadeliği ve şıklığı spor salonlarından sokaklara kadar taşıyan Cortez serisi, tüm rahatlığını ve gösterişten uzak zarifliğini ayaklarınıza kadar getiriyor.

Nike Cortez’in en ucuz fiyat seçeneklerini Sportsoul’da bulabilirsiniz. Tüm bu sadelik ve zarifliğin içerisinde ürünün fiyatları, elde edeceğiniz getirinin önüne geçmiyor. %25’ten başlayıp %40’lara varan Nike Cortez indirim avantajlarını Sportsoul’da rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Nike Cortez Sportsoul

Tüm ürünlere oldukça güvenilir ve uygun şekilde ulaşmak istiyorsanız Sportsoul.com’da bir gezintiye çıkabilir, indirimli ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartlarıyla 3, 6 ve 9 ay taksitlendirme imkanlarından yararlanarak dilediğiniz Nike Cortez ayakkabıyı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürününüz anlaşmalı kargo firması ile vaktinde ve sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar getirilir. Ayrıca herhangi bir şekilde üründen memnun kalmamanız halinde 14 gün içerisinde iade etme seçeneğine sahip oluyorsunuz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE