Geri22.8.2017 00:00:00

Şimdiye Kadarki En Sağlam Lunarglide İle En Uzağa Git

Şimdiye Kadarki En Sağlam Lunarglide İle En Uzağa Git

Artık uzun koşmak mı hızlı koşmak mı diye ikilemde kalmaya gerek yok. Nike LunarGlide 6 ile rahat ve hafif koşu saatleri yaşamaya hazır olun. Şimdiye kadar üretilen en sağlam Lunarglide ile uzaklara gitmek çok kolay. Nike LunarGlide 6, yeni daha yumuşak ve daha hafif Lunarlon orta tabanı ve Dynamic Support teknolojisiyle inanılmaz yastıklamayı ve sağlamlığı bir arada sunuyor.

Koşu esnasında meydana gelen basıncı eşit olarak dağıtan özel tabanı ile ayağınızın doğal hareket etmesini sağlıyor. Dayanıklılığı ile dikkat çeken Nike LunarGlide 6, ayağı bütünüyle sararak ayağın yapısıyla uyum sağlıyor ve koşu esnasında ayağınızda oluşabilecek rahatsızlıkları en aza indiriyor.

Esnek Yastıklama


İki Parça çift yoğunluklu orta taban, daha yumuşak ve daha esnek olabilmesi adına yeniden tasarlandı. Mediyal  bölgede kullanılan sert Phylon malzeme denge ve destek sunarken, yanal Lunarlon köpük geçişler arasında esnek yastıklama sağlıyor.

Doğal Hareket


Dış taban tasarımı, koşunun yönünü haritalarken ayaklarınızın daha doğal hareket etmesine izin veriyor.

Sağlamlık


Topuğun yanındaki Dynamik Destek platformu, daha yumuşak geçişler için ihtiyacınız olan sağlamlığı, ağırlık yapmaksızın sunuyor.

Şimdiye Kadarki En Sağlam Lunarglide İle En Uzağa Git