Geri25.8.2017 00:00:00

Nike Sezon İndirimi Başladı

Nike huarache, cortez, air max, air force koleksiyonlarında indirim başladı!
Nike Sezon İndirimi Başladı

Nike’ın birbirinden şık yeni sezon ayakkabı modellerinde sezon indirimi başladı. Sezonun en dikkat çeken ve indirime giren modelleri inceleyecek olursak, trendi oldukça yükselene Nike Huarache koleksiyonu ile başlayabiliriz;

1. Nike Air Huarache

Nike Huarache en çok modern görüntüsü ve dışarıdan bile görenlerin hemen tahmin edeceği gibi ekstra konforu oldukça ün kazandı. Günlük aktiviteler için benzersiz bir model olan Nike Air Huarache her adımda yumuşak bir his uyandırıyor.

Nike Sezon İndirimi Başladı

Sezon indiriminde olan Nike Huarache modellerini incelemek için tıklayınız.

2. Nike Classic Cortez

Sezonun en trend koleksiyonlarından biri de Nike Cortez. Rengarenk seçenekleri, yuvarlak hatları ile retro bir görünüm sağlayan Nike Cortez özgün ve klasik cazibe olarak tanımlanıyor. Orta tabanda bulundurduğu EVA dolgusu ekstra konfor sağlıyor aynı zamanda hava şartlarına olan dayanıklılığı ile de oldukça kullanışlı bir koleksiyon olan Nike Cortez bu sezonda sokakların hakimi diyebiliriz.

Nike Sezon İndirimi Başladı

Sezon indiriminde olan Nike Cortez modellerini incelemek için tıklayınız.

3. Nike Air Max

Nike air max uzun zamandır konfor anlamında en iddialı koleksiyonlardan biri, Nike 1987 yılında tasarladığı ayakkabının tabanında açtığı pencere ile konforu görünür kılmayı amaçladı ve bu konuda başarı sağladı. Paranın daha fazla, müziğin daha pop, mücevherin daha görünür, saçların daha hacimli, cep telefonlarının büyüdüğü dönemlerde konforu da gözle görünür bir hale getirmeyi başardı ve air max büyük bir başarı sağladı. 80’ler boyunca yükselen ivmesini kaybetmeyen Nike Air Max modelleri günümüzde de oldukça başarılı tasarım ve taban teknolojilerine imzasını attı.

Nike Sezon İndirimi Başladı

Sezon indiriminde olan Nike Air Max modellerini incelemek için tıklayınız.

Nike Sezon İndirimi Başladı