FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
19 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 

Nike Kadın Ayakkabıları

Spor ayakkabı markası denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Nike, kullanıcılarının konforunu ve memnuniyetini garanti ederek üretmeye devam ediyor. Her dönem yeni özellikleri ile yeni sezon ürünleri Nike koleksiyonuna ekleniyor. En çok tercih edilen koleksiyonları, modelleri ve renkleri ise Sportsoul.com’da bulmak mümkün.

Nike kadın ayakkabı

İlk kurulduğunda Blue Ribbon Sports adı ile bilinen Nike spor giyim ve aksesuar markası bu yeni adı verilirken Yunan mitolojisindeki zafer tanrıçasından ilham alındı. Daha sonrasında marka hep genişledi ve yükseldi. Mevcut olan bütün sporlara hitap eden ürünler üretildi ve talep gördü. Sporcuların en çok tercih ettiği ve başarıyı elde ettiği markalardan biri olmayı başardı.

Nike kadın spor ayakkabıları sporculara hitap ettiği gibi iş kadınlarına da hitap ediyor. Özel olarak koşu ya da belirli sporlar için üretilen ayakkabıların yanı sıra yürüyüş ayakkabıları da üretiliyor. İş temposunun verdiği yorgunluğu azaltmak için kaliteli ve konforlu bir çözüm olan Nike yürüyüş ayakkabıları tasarımıyla olarak da size uyum sağlıyor. Nike Air Force serisi iş kadınlarının en çok tercih ettiği ve en geniş koleksiyon olarak dikkat çekiyor. Hologram ve soft tonları ile iş kıyafetlerine de uyum sağlıyor.

En çok tercih edilen kadın Nike modelleri

Sağladığı konfor sayesinde en çok tercih edilen Nike kadın ayakkabı modellerinin başlıcaları Nike Air Force, Nike Air Max, Nike Classic Cortez ve Nike Air Huarache Run serileridir. 90’ların başında çıkarılan komplike pompa sistemli Nike Air Max ve Nike Air Force hava tabanlı çeşidi bulunan bir spor ayakkabı modelidir. Bu iki model 1980-1990 yıllarında ortaya çıkan klasikler olarak geçer. Bu iki seriye son yıllarda eklenen çok başarılı bir seri daha var. Nike Air Huarache Run serisi taban kısmında bulunan hava sisteminin verdiği konfor ve dikkat çekici tasarımı sayesinde çok tercih edildi. Nike Classic Cortez ise adından da anlaşılabileceği üzere çok tercih edilen klasik modellerden biridir. Hem yürüyüş ayakkabısı hem de günlük spor ayakkabısı olarak tercih edilen bir modeldir. Ayak numarası kaç olursa olsun ayağı küçük gösterme özelliği ile sempatik bir seridir.

Nike kadın ayakkabıları fiyatları

Nike spor ayakkabıları her sınıfa hitap eder. Kendinize uygun bir model bulamakta zorlanmayacaksınız. Tabii ki ürünlerin özellikleri ve profesyonellikleri arttıkça, fiyatları da artacaktır. Özelliğin ve profesyonelliğin artması demek elde etmek istediğiniz başarının size daha rahat gelmesi demektir. Nike zaferinize doğru giden yolu size açar.

Sportsoul.com üzerinden satın alacağınız bütün ürünler orijinaldir. Nike kadın ayakkabıları kampanyalarını ve özel indirimleri kaçırmamak için Sportsoul.com’a üye olup e-mail ya da SMS yolu ile haberdar olabilirsiniz. En uygun fiyatlı Nike kadın ayakkabıları modellerine ulaşmak ve çeşitli ödeme kolaylıklarından ve taksit imkanlarından faydalanarak istediğiniz ayakkabıyı satın alabilmek için Sportsoul.com’u ziyaret edebilirsiniz.

En yeni kadın Nike modelleri Sportsoul

Nike Air Force ve Nike Air Max serileri en yenilerde de en başta yer alıyor. Çok sevilen seriler olduğu için Nike bu serileri durmadan geliştiriyor ve her sezon yeni bir seri oluşturuyor.

Eğer alışveriş yapmak için Sportsoul’u seçerseniz belli tarih aralıklarında belirli mağaza ve iş yerleriyle yapılan anlaşmalara bağlı olan birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına sunulan özel taksit imkanları sayesinde istediğiniz Nike kadın ayakkabısını kolaylıkla satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir ve sorunsuz bir şekilde en kısa sürede elinize ulaşır.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE