FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
0 Ürün

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Kadın Koşu Ayakkabı

  Kadınlar; her zaman güzel, bakımlı ve fit olmaya özen gösterirler. Biçimli kalçalar, basenler ve bacaklara her kadın sahip olmayı arzu eder. Kondisyon tutmadan da forma girmek mümkün olmadığına göre ihtiyacınız olan şey bir çift koşu ayakkabısıdır. Spor yapmayı tek düze olmaktan kurtaran, desenleri ve renkleriyle stilinizle bütünleşebilecek koşu ayakkabı modelleri ve fiyatları sizin için ideal düzeylerde ayarlanmıştır. Bu ayakkabıların tabanlarında yer alan esnek oluklar yorulmadan spor yapmanızı sağlar. Yol tutuşları oldukça kuvvetli olan koşu ayakkabısı koleksiyonundaki ayakkabıların üst yüzeyleri fileden yapılmıştır, böylece ayakların hava alarak terlemesini ve bakteri oluşumunu engeller. Tekstil iç yüzeyleri ve yastıklama sistemi sayesinde ise ayakların yumuşacık kalmasını sağlar. Koşu tekstil ürünleri ve ekipmanlarınızı tamamlamak için koşu ayakkabı tavsiyelerini Sportsoul’dan alın ve hep trendy kalın.

  Koşu Ayakkabısı Modelleri

  Koşu ayakkabısı almadan önce dikkat etmeniz gereken belirli hususlar vardır, çünkü düşünülenin aksine tek bir en iyi koşu ayakkabısı olarak hedef göstermek doğru değildir. Her koşucunun kendi ayak yapısına ve kullanacağı zemine göre koşu ayakkabısı değişiklik gösterir. Koşu ayakkabı seçmen biraz daha kişiselleştirilmiş bir şey diyebiliriz. O neden bir başkası için uyumlu olan koşu ayakkabısı koşulsuz bir şekilde sizinle de uyum sağlar diyemeyiz. Koşu ayakkabısı seçerken ilk olarak adım tipinizi belirlemelisiniz. Herkes yere bastığı esnada ayağın farklı bir noktasına ağırlık verir. Siz adım atarken içe doğru mu, dışa doğru mu veya ilk önce topuğa basacak şekilde mi adım atıyorsunuz? Bunu bilmek koşu ayakkabısı seçmek için yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda taban yapınızı da doğru bir şekilde bilmeniz gerekmektedir. İnsanlarda ayak tabanları 3’e ayrılıyor; düz taban, normal taban ve çukur taban. Örneğin düz taban bir yapınız varsa daha fazla hareket kontrolü sağlayan bir koşu ayakkabısı performansınızı arttıracak ve ayağınızı rahatsız etmeyecektir. Bunun sebebi ise ayak tabanına uygulanan basıncı kontrollü bir hale getirmesidir. Çukur taban yapısında ise düz tabanın tam aksine bolca dolgu be basınç emici materyallerin kullanıldığı bir koşu ayakkabısı ile rahat edecektir. Koşu ayakkabısı için uygun olacak ayakkabı taban yapısını belirledikten sonra bir sonraki adımda kullanacağınız zemini dikkate almanız gerekmektedir. Koşu ayakkabısını kullanacağınız zemin; düz, engebeli veya pist olabilir. Bu da koşu ayakkabı seçiminde ayakkabının dış tabanına dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor. Örneğin engebeli bir arazide koşmak için bir ayakkabı arayışındaysanız yol tutuşunun ön planda olduğu bir modele yönelmelisiniz.

  New Balance kadın koşu ayakkabısı modelleri hem ayak yapısına uygunluk anlamında hem de stil çeşitliliği olarak bir çok seçenek sunuyor. New Balance Fresh Foam tabanlı modelleri koşucular tarafından en beğenilen tabanlardan birisi diyebiliriz. New Balance 1080 koleksiyonunda efektif bir şekilde kullanılan Fresh Foam teknolojisi trend renk seçenekleri ile de Sportsoul’da.

  Reebok markasında ise Classic Leather modelleri kadın koşu ayakkabı seçenekleri arasında ön plana çıkıyor. Skechers You koleksiyonu kadın koşu için uygun ayakkabı modellerinden. Bu markaların dışında adidas Boost taban özellikli modelleri ve Under Armour’ın Charged Rebel teknolojisini kullandığı modeller koşu için son derece uygun modeller arasında yer alıyor.

  Kadın Koşu Ayakkabısı Fiyatları

  Kadın koşu ayakkabıları fiyat olarak yine geniş bir aralığıa sahiptir. Bu fiyat çeşitliliği ayakkabının tekniği ve barındırdığı teknolojiye göre değişiklik göstermektedir. Koşu ayakkabılarının özellikleri arttıkça fiyatların da yükseldiğini söyleyebiliriz. Böylece kullanım alanınızı ve ayak yapınızı belirledikten sonra bütçenize de uygun bir modeli bulmanız mümkün olacaktır.

  Devamı İçin Tıklayınız

  ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

  GÜVENLİ ÖDEME

  VEPA GROUP GARANTİSİ

  14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE