FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
1 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Nomadic State Of Mind

Nomadic of State of Mind, tüm dünyayı kısa süre içerisinde etkisi altına alan ve ABD menşeili bir markadır. %100 el yapımı ve geri dönüştürülmüş polipropilen maddesinden hazırlanan sandaletler makinede yıkanabilir özelliği ile de oldukça kullanışlıdır. Zengin renk alternatifleri ile her stile hitap eden tasarım, doğa dostu yapısı ile de önemli bir vizyona sahip. 1990’lı yılların sonlarına doğru endüstriyel tasarımcı Chris Anderson tarafından kurulan el yapımı sandalet markası Nomadic State of Mind ilk yıllarında faaliyetini doğanın ve organik yaşamın tutkunu olan tasarımcısı Chris Anderson’un VW otobüsünde sürdürüyordu. Markanın en büyük misyonu “samimiyet ve sorumluluk” Ayrımcılıkların olmadığı bir dünyada tamamen sorumluluk sahibi üretim üzerine odaklanılan ve Nomadic State of Mind markasının çevrenin korunarak da üretim yapıldığını göstermesi de markanın bu denli sevilmesinin nedenlerinden birisi oldu. Bu üretim yöntemini geliştirdikten sonra Chris Anderson, ilk zamanlarda çok fazla insanın yeterli iş bulamadığı toplulukları hedef aarak, sörf ile de tanınmış olan Nikaragua’da küçük bir iş yer kurarak sandaletlerın nasıl hazırlayacağını öğretti. Kuzey Karolina’da ipi üreten marka daha sonra ABD’de de başka bir fabrika açtı. 1960’lı yıllardan eski sandalet makineleriyle başka ayakkbı türlerinin yapımına da başlayan Nomadic State of Mind, el yapımı sandalet üretimine devam ediyor.

Nomadic İpli Sandaletler

Eğlenceli ve trend kombinlerin yaz aylarında vazgeçilmez Nomadic State of Mind koleksiyonunun yaratıcısı Chirs Anderson, çevreden geri dönüştürülmüş bir maddeden üretildiğini ve ayakkabı kutusu gibi fazlalık yaratan, çevreye zarar verebileceğini düşündükleri hiçbir şeyi yaptırmayarak üretimden arta kalan herhangi bir atığın olmadığının ada her fırsatta altını çiziyor.

Nomadic Hasır Sandaletler

Geniş ürün gamına sahip olan Nomadic Hasır Sandalet modelleri ilk olarak bantlı modeller ile dikkatleri üzerine topladı. Ardından keşfedilen geniş renk seçenekleri ve farklı tasarımlar yaz aylarına hareket ve canlılık katarak bir moda akımı haline gelmesini sağladı.

Nomadic Fiyatları

Modellerine göre farklılık gösteren Nomadic sandalet ve terlik modelleri arasından kendinize en uygun olanı seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Nomadıc terlik satın alırken indirim veya avantaj sağlamak için mutlaka Sportsoul kampanyalarımızı incelemesiniz. Dönemsel olarak yer alan kampanyalardan sizin için de uygun olan bir kampanya modeli mevcut ise Nomadic sandaletleri avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE