Geri25.8.2017 00:00:00

Okula Dönüş Modası 2017

Okulun en tarz ayakkabı, çanta ve aksesuarları senin olsun
Okula Dönüş Modası 2017

Okula dönüş sezonunın açılmasıyla okul için ayakkabı, çanta, aksesuar arayışları başladı. Okula dönüş 2017’de okulda neler moda? Okulda ne giyersen tarzını yansıtırsın inceledik.

Bir yandan yaz indirimleri, bir yandan da okulda harika stil oluşturmak isteyenler için özel indirimler hala devam ederken okul modası için neler trend kısaca göz atalım.

Hızlıca göz atmak için tıklayabilirsiniz.

- Sırt Çantası

Okula Dönüş Modası 2017

Okul için olmazsa olmazların başında gelen Sırt Çantaları bu sezon altın dönemini yaşıyor. Oldukça fazla çeşit ile karşımıza çıkan sırt çantalarının uzun zamandır gözdesi Fjallraven Kanken çantalar başta olmak üzere New Balance okul çantasıVans okul çantasıHerschel okul çantası ve spor çantası modelleri ile yeni sezona hazır.

Okula Dönüş Modası 2017

- Okul Ayakkabısı

Okula Dönüş Modası 2017

Diğer olmazsa olmaz ise ayakkabılar! Stil sahibi biri ilk önce ayakkabılarından kendisini belli eder. Okul modası için de en uygun modelleri derlediğimiz bu yazıda en trend ve dikkat çeken modellere yer verdik. Retro modellerin oldukça revaçta olduğu bu zamanlarda Nike Cortez kusursuz bir seçim. Eski koşu ayakkabılarının silüetini devam ettiren Nike Cortez koleksiyonu okul ayakkabısı olarak da uygun bir seçim olacaktır.

New Balance yeni sezonda okul modası için son derece tarz ve alışılmışın dışında modeller sunuyor. Örneğin New Balance 996 modeli detayları ile stil bir okul kombini yapmanızda yardımcı olacak. Bir diğer modeli ise New Balance 300 koleksiyonu. Tenis kortunun sade ve modern tarzı okul kombininizde şık bir uyum sağlayacak.

Okula Dönüş Modası 2017

Adidas Stan SmithVans Old Skool ve tabi ki okul modasının olmazsa olmaz ikonlarından Converse eşsiz modelleri ile yeni dönemde son derece tarz stilleri ile okul modası için alternatifler sunuyor.

- Aksesuar

Okula Dönüş Modası 2017

Stilinizi detaylar tamamlayacak! Kol saatlerimottolu defterler yeni sezonun en moda akımları bunun yanı sıra rengarenk bağcıklar da okul ayakkabılarınızı sıra dışı bir görünüme kavuşturacak.

Okula Dönüş Modası 2017