Geri24.8.2017 00:00:00

Puma Erkek Spor Ayakkabıları ile Başarınızı Tescilleyin

Puma erkek spor ayakkabıları, size beklentilerinizin üstündekileri vaat ediyor.
Puma Erkek Spor Ayakkabıları ile Başarınızı Tescilleyin

Erkek spor ayakkabıları, Puma markasının güvencesi ile sizlerle Sportsoul’da buluşuyor. Erkek spor ayakkabıları ve fiyatlarını öğrenmek için Sportsoul web sitesine bir tık ile ulaşabilirsiniz. Puma erkek spor ayakkabı modelleri sezonun en vogue  renklerini ve ultra modern çizgilerini üzerinde taşıyor. Farklı model, renk ve desen seçenekleri ile başınızı döndürecek Puma ayakkabılar ile üstün bir spor performansı sergilemeniz mümkündür.

Puma erkek ayakkabı modellerini sizin için seçtik.

Puma Erkek Spor Ayakkabıları ile Başarınızı Tescilleyin

Puma Speed 500 Ignite

Puma Speed 500 Ignite modeli, teknik olarak hafiftir. Minimal malzemeler ve katmanlar, hızınızı arttırmanıza yardım eder. Ayakkabının dış tabanı; esnek oyuklardan oluşur ve müthiş bir hareket kabiliyeti sağlar. Ayak ucunu iten dizaynı ile Ignite Foam orta taban teknolojisi enerjinizi dönüştürerek size hız kazandırır. Çift katmanlı orta taban teknolojisi olan Foam, son derece duyarlı olan özel bir malzemedir ve enerji dönüşümünü hızlı bir biçimde gerçekleştirir. Ignite Speed Level 500 modeli ayaklara orta seviye yastıklama sunar. Günlük koşu aktivitelerinize uygundur. Üst yüzey malzemesi ise ayaklara rahat bir nefes aldırır. Ayakkabıda bulunan reflektörler, karanlıkta fark edilmenizi sağlarken, bağcıklar ayakkabının ayaklara sıkıca oturmasını sağlar.

Puma Speed 500 Ignite ayakkabı modelleri Sportsoul.com’da!

Puma Erkek Spor Ayakkabıları ile Başarınızı Tescilleyin

Puma Flare

Nefes alan üst yüzey tekstil malzemesi, ultra destekleme ve yastıklama özellikli Foam orta taban teknolojisi ile Puma Flare size eşsiz bir koşu deneyimi sunar. Dış tabanda bulunan geçiş noktası ile pürüzsüz bir yol tutuşu sağlar. İki renkli üst yüzey malzemesi ile şık bir forma sahiptir. Bağcıkları ile ayakları sıkıca kavrayan ayakkabı, Chevron orta taban detaylandırmasına sahiptir. Karbon kauçuk dış taban dizaynı ise üstün çekiş ve dayanıklılık verir. Dış taban geçiş noktası, üstün bir yol tutuşu sağlarken PUMA biçimli yanal ve orta şeritler ayakkabıya hoş bir hava katar.

Puma Flare ayakkabı modelleri Sportsoul farkıyla!

Puma Erkek Spor Ayakkabıları ile Başarınızı Tescilleyin