Geri22.8.2017 00:00:00

Raidlight Ürünleri Sportsoul'da

Raidlight Ürünleri Sportsoul'da

Raidlight 1999 yılında Çöl ve patika maratoncusu Benoit Laval tarafından kurulmuştur. Çöl ve patika yarışlarında hafif, çok dayanıklı ve fonksiyonel çanta ve aksesuar üretimi yapan Raidlight markasının ana odak noktaları koşu, patika koşusu (trail running) ve ultra maratondur.  Benoit Marathon des Sables, Grand Raid de La Renuion gibi dünyanın zorlu yarışlarında defalarca ilk 10 içerisinde yer almış başarılı bir atlet ve tekstil ürünleri tasarımcısı bir mühendistir. Raidlight ürünlerindeki fonksiyonalite ve tasarım detaylarını kullandıkça bu bilginin ne kadar önemli olduğunu sizler de fark edeceksiniz.

Raidlight Ürünleri Sportsoul'da

Dünya’da bir takvim yılı içinde 220.000’den fazla ürün satan Raidlight Fransa’da 150, Avrupa’da ise toplam 350 bayide satılmaktadır.

Raidlight ürünleri 2013 yılında Raidlight Olmo 20 ürünü ile Fransız Outdoor en favori ürün ödülünü ve 2012 yılında inovasyon ödülünü almıştır. Tekstil ürünlerinde kullanılan ultra hafif bamboo teknolojisi, özel ergonomic tasarımlar ile son derece keyifli ve farklı ürünler üretmektedir.

Raidlight Ürünleri Sportsoul'da

Tüm Raidlight koşu ürünlerine ve aksesuarlarına Sportsoul mağazaları ve www.sportsoul.com/raidlight‘tan ulaşabilirsiniz.

Raidlight Ürünleri Sportsoul'da