Geri23.8.2017 00:00:00

Reebok Sonbahar/Kış 2015 CrossFit Koleksiyonu

Reebok Sonbahar/Kış 2015 CrossFit Koleksiyonu

Fonksiyonellikten doğan ve stille birleştirilen yüksek teknolojili Reebok CrossFit ürünleri, CrossFit antrenmanlarından alınan verimi en üst noktaya çıkarıyor.

2010 yılından bu yana olduğu gibi Reebok, CrossFit atletlerinin de katkılarıyla, antrenman ve yarışlardaki performansları bir üst seviyeye çıkarmak üzere tekstil ve ayakkabı tasarımlarını geliştirmeye devam ediyor.

Reebok Sonbahar/Kış 2015 CrossFit Koleksiyonu


Reebok CrossFit koleksiyonui DuPont™ Kevlar® ile giysi ve ayakkabı modelleri ‘Dare Bigger™’a yol alıyor. Temmuz ayında piyasaya çıkacak olan yeni Sonbahar-Kış 2015 Reebok CrossFit® koleksiyonunda, DuPont’un ileri teknolojili malzemeleri kullanılacak ve DuPont markaları yer alacak.

Çok yüksek kuvveti ve dayanıklılığı ile bilinen DuPont™ Kevlar® fiber, çeşitli yüksek performanslı spor giysilerinde, aksesuarlarında ve ekipmanında kullanılıyor. CrossFit® çalışmaları evirilip daha zor hale geldikçe ve fitness’ın sınırları zorlandıkça, CrossFit® atletlerinin yüksek yoğunlukta gerçekleştirilen işlevsel hareketlerin sertliğine dayanabilecek giysilere ihtiyacı oluyor. Bu koleksiyon, her şeyden önce CrossFit® atletinin özel ihtiyaçları göz önünde tutularak tasarlandı. 

En çok balistik ve delinmeye dayanıklı vücut zırhlarında kullanımıyla bilinen Kevlar® tüm dünyada binlerce insanın hayatını kurtarmaya yardımcı oldu. Kevlar®’ın kullanımı itfaiyeci ve endüstriyel koruyucu giysilerinden taşıtlara, fiber optik kablolara, madencilik kemerlerine ve ticari hava taşıtlarına kadar her yere yayıldı. Kevlar® markası ve bilimi; cep telefonu, araç lastiği, iş kıyafeti ve yüksek performans spor giysileri, ayakkabıları ve ekipmanı gibi pek çok tüketici ürününde de kullanıldı. DuPont bu yıl Kevlar®’ın icadına giden keşiflerin 50’inci yıldönümünü kutluyor. Yeni Reebok CrossFit® giysi ve ayakkabı koleksiyonu da, Kevlar®’ın inovasyon mirasını geleceğe taşıyan bir örnek oluyor. 

Sonbahar-Kış 2015 Reebok CrossFit® tekstil ve ayakkabı koleksiyonu, Temmuz 2015 tarihi itibariyle Sportsoul mağazaları ve Sportsoul.com’da!

Reebok CrossFit® koleksiyonu için> www.sportsoul.com/reebok-crossfit/

Reebok Sonbahar/Kış 2015 CrossFit Koleksiyonu