Geri25.8.2017 00:00:00

Reebok Yeni Sezonda Sade ve Şık

Reebok classic leather ve royal smash yeni sezon modelleri ile Sportsoul’da.
Reebok Yeni Sezonda Sade ve Şık

Reebok yeni sezonda Classic Leather ve Royal Smash koleksiyonları ile sade şıklığı vurguluyor. Reebok, sneaker modellerinde hem spor giyim hem de casual giyim tercih edenlerin kolayca kombinleyebileceği tarzda tasarımlara yer veriyor.

Tüm Reebok modelleri için linki tıklayınız.

Reebok Classic Leather

Reebok Yeni Sezonda Sade ve Şık

Reebok Classic Leather yeni sezon tasarımında geçmiş ile bağlantısını koparmıyor. Koşuculardan ilham alarak sokak modası için uyarlanan Classic Leather zamansız bir tasarım sunuyor. Modern sayası ve üst düzey rahatlık sağlayan tabanı ile klasikten vazgeçmeyenler için oldukça dikkat çekici bir koleksiyon.

Reebok Classic Leather modellerini incelemek için tıklayınız.

Reebok Royal Smash

Reebok Yeni Sezonda Sade ve Şık

Tenis kortlarından sokaklara uzanan çarpıcı tarz Reebok Royal Smash. Zarif stili ve ikonik silüeti ile yeni sezonda yerini aldı. Sade ve pürüsüz bir görünüm sunan, yastıklama sağlayan iç tabanı, bilekte hareket özgürlüğü, rahatlık ve esneklik için cupsole tabanı ile yalnızca stil değil konforu da göz ardı etmeyen bu koleksiyon, hem kadın hem erkek modeller için renk detayları ile dikkat çekiyor. Sade bir tasarım ile dikkat çekici detayları bir arada sunan Royal Smash yeni sezonda Reebok tutkunlarının beğenisini kazandı.

Reebok Royal Smash modellerini incelemek için tıklayınız.

Reebok Yeni Sezonda Sade ve Şık