FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
0 Ürün

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Kadın Spor Taytları

  Spor yapmak ilk bakışta çok basit gözükebilir. Fakat doğru spor yapmak için doğru olması gereken birçok önemli etken vardır. Doğru kıyafet seçimi bu önemli etkenlerden biridir. Kollar ve bacaklar spor yaparken en çok hareket eden uzuvlardır. Bu yüzden spor yaparken bu bölgelerin rahat durumda olması çok önemlidir. Alt gövdenin rahatlığı mevsime bağlı bir şekilde üst gövde ile oranlandığında çok daha zordur. Bu sebeple alt giyime yönelik olarak üretilen kadın spor taytları üst giyime göre çok daha fazla çeşitlendirilerek üretilir. Bütün sporlarda bacaklar aktif bir rol alır. Fitness, pilates, triatlon, dövüş, savunma sporları ve daha birçok spor gibi bütün kara sporları gittikçe popülerleşiyor. Bütün bu sporların yanı sıra gün geçtikçe yeni sporlar da ortaya çıkıyor. Spor taytları bütün bu sporlar için uygun ve oldukça rahat bir seçimdir. Mevsime göre kalınlık, spora göre esneklik, uzunluk, transparan spor tayt gibi ihtiyaç duyulabilecek her çeşit spor taytı modelleri Sportsoul.com sitesinde mevcuttur.

  Spor taytları günlük taytlardan çok farklıdır. Günlük taytların kumaşları yalnızca vücudu kavramak ve ısıtmak amaçlı üretilir. Fakat spor taytları çok daha çeşitli özelliklere sahip ve pek çok sayıda kadın spor tayt modelleri bulunuyor. Spor yapınca oluşan problemlerin başında terlemek vardır. Bütün sporlara yönelik üretilen taytlar da nem emici ya da terlemeyi önleyici hava alan kumaşlar kullanılarak üretilir. Nem emici özelliğe sahip kumaşlar ile üretilen taytlar kilo vermek isteyen kişilere uygun, terlemeyi önleyici hava alan kumaşlardan üretilen taytlar ise vücudunu sıkılaştırmak isteyen kişiler için uygundur.

  Spor taytlarının en çok kullanıldığı sporlar fitness ve pilates sporlarıdır. Hem bacakların konforu hem de vücudun ne kadar geliştiğini gözlemlemenin en kolay yolu spor taytları kullanmaktır. Bütün sporlarda bacak çok yöne hareket eder. İleri, geri, sağa, sola hareket ettikçe kullanılan tayt gerilir ve eskir. Fakat spor yapmak için üretilen taytlarda bu problemler yaşanmaz. Esnek kumaşlarla üretilirler. Bu da hem yapılan hareketleri rahatlatır hem de taytın eskimesini yavaşlatır.

  Bütün bu özelliklerin yanı sıra toparlayıcı taytlar da üretilir. Bu taytlar özellikleri açısından korseye benzer. Çoğunlukla yüksek belli ve olması gerekenden daha sıkıdırlar. Vücudu tam tutar ve basenleri, fazla yağ ve kiloları sıkıştırır. Bu da spor esnasında yakılan yağların bu tür taytların etkisi ile daha çok yakılmasını sağlar ve kilo verilmesini hızlandırır.

  Kadın Tayt Markaları

  Spor taytı denilince akla çok sayıda marka ismi gelir. Adidas, Nike, New Balance, Under Armour, Reebok ve Only Play en çok tercih edilen spor giyim markalarındandır. Bu markalar özel profesyonel spor taytları üretir. Terleme önleyici, sıkılaştırıcı, toparlayıcı, nefes alan ya da kilo vermeye yardımcı olan özellikler gibi birçok özelliğe sahip kadın tayt modellerini Sportsoul.com’dan bulabilirsiniz.

  Kadın Tayt Fiyatları

  Sportsoul resmi sitesinde bulunan bütün kadın spor taytlarının fiyatları ürünlerin orijinal sitelerindeki fiyatları ile kıyaslandığında daha uygundur. Her spora ve bedene uygun çeşitli taytlar bulunur. Spor taytlarının fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişir. Ürünün sağladığı konfor ve tercih edilme oranına göre fiyatları da artıp azalabilir.

  En uygun fiyatlarla alışveriş yapmak için özel günlerde yapılan indirimleri ve ürün sayısı azalması sebebiyle yapılan indirimleri takip edebilir, çok uygun fiyatlar ile orijinal ve kaliteli spor taytları elde edebilirsiniz.

  Kadın Tayt Sportsoul

  Bahsedilen bütün seçkin spor giyim markaları en çok tercih edilen modelleri ile Sportsoul.com sitesinde mevcuttur. Ürünlerin hepsi orijinaldir ve diğer sitelere kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız sportsoul.com sitesine üye olup e-mail ya da SMS yolu ile özel günlere özel indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

  Devamı İçin Tıklayınız

  ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

  GÜVENLİ ÖDEME

  VEPA GROUP GARANTİSİ

  14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE