FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
1 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:1 

Kadın Yürüyüş Ayakkabı

Hemen her kadın kendine özen göstermek ve muhteşem fiziğini korumak için yollara düşer. Bazen de fazla kilolarımızdan kurtulmak için yürüyüş yapma ihtiyacı hissederiz. Fakat amaç her ne olursa olsun ayaklarımız, dizlerimiz ve eklem yerlerimiz zamanla ağrımaya başlar. Vücudumuzun fit olması sevindirse de zaman geçtikçe yorgun olmamız motivasyonumuzu düşürür ve performansımız giderek azalır. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için Sportsoul’a gelin ve kondisyonunuzu artırın. Bayan yürüyüş spor ayakkabıları ile spor sizin için bir alışkanlık hatta bir disiplin haline gelecek. Günlük hayatta da kullanılabilecek yürüyüş ayakkabıları dikkatleri üzerine çekecek. Sportsoul’da her ayakkabı sizlerin hareket kabiliyetinizi yükseltecek bir biçimde dizayn edilmiştir. En iyi yürüyüş ayakkabıları, yürüyüş ayakkabıları nasıl olmalı sorusunun cevabı mağazamızdaki markalarda. New Balance ve Skechers marka bayan yürüyüş ayakkabıları sizleri bekliyor.

Reebok Kadın ve Erkek Ayakkabılar

1895 yılında Bolton'da İngiltere'de Joseph William Foster tarafından kurulan Reebok, fitness’ı bir yaşam biçimi olarak benimseyerek, fitness’ın insan hayatında yarattığı pozitif dönüşümü sahipleniyor. Sunduğu yenilikçi tekstil ve ayakkabı koleksiyonları ile yeni sezonda da, gerçek potansiyelini aşarak daha zinde bir hayatı hedefleyen herkesi destekliyor.

Reebok koleksiyonunda yer alan koşu ve günlük yaşam ayakkabıları yüksek kaliteye ve farklı renk, model seçeneklerine ve teknolojiye sahip. Özel tabanları, hava alan tekstil ürünleri ve rahat kalıpları ile Reebok ürünleri sporu keyifli hale getiriyor. Birbirinden güzel Reebok ayakkabı tekstil ve ayakkabı koleksiyonları bu sezon Sportsoul.com’da!

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE