Geri23.8.2017 00:00:00

Saat Kombininde Dikkat Edilmesi Gerekenler

2016 Cheapo saat modelleri, Cheapo unisex saatler ve Cheapo saat kombinleri Sportsoul.com ’da.
Cheapo  Saat Kombinleri – Sportsoul.com

Saatler bir kadının ve bir erkeğin kişiliğini yansıtan aksesuarlardandır. Gerçek bir zevk ince bir şıklık her zaman saatlerde barınmaktadır. Bu nedenle de hem kadınlar hem de erkekler saatlere çok önem verir. Ancak saatin güzel olmasının yanı sıra saat kombinenin de güzel yapılması gerekmektedir. Saat diğer tüm kıyafetlerden ve aksesuarlardan bağımsız olsa da yine de bütünlüğü oluşturması gerekmektedir. Bu nedenle saat kombinende akla takılanları irdelemek ve saat kombini ile bazı bilgiler vermek amacı ile bu yazıyı hazırlamaya karar verdik. Eğer saatler sizin de tutkunuzsa ve onları daha iyi şekilde taşımak istiyorsanız, okumaya devam edin.

Şimdilerde birçok saat modeli bulunuyor. Büyük markaların saat modellerinin yanı sıra büyük giyim mağazaları da artık saat tasarlıyor. Ancak dikkat çekici bir saat her zaman ayrıntılarda bir şeyler gizler. Herkes aynı saati takabilir, ancak siz kombinenizde saati o kadar güzel bir şekilde kullanırsınız ki diğerlerinin yanında çok farklı görünür.

Klasik Giyim

Klasik giyimde saatlerin genellikle en çok kullanılan renklerden tercih edilmesinde yarar vardır. Erkekler klasik giyimde saatlerinde kahverengi ve lacivert rengini seçmektedir. Her türlü takım elbisenin üzerine kombinelenebilen bu renk saatlerin klasik bir görünümde olması önemlidir. Çok fazla büyük olmayan minimalist şıklığı bünyesinde barındıran bu saatler kombinenizin en güzel parçalarından biridir. sportsoul.com web sitesinde birçok markanın ürünleri bulunmaktadır. Ancak ülkemizde yeni duyulmaya başlayan Cheapo markasının saatleri gerçekten dikkat çekmektedir. Klasik kombinde kullanılabilecek saat modellerinden olan Cheapo Harold saati de hem rengi dolayısıyla hem de sade tasarımı nedeniyle klasik giyime son derece uygundur. Unisex tasarımlar yapan Cheapo markası bu anlamda güzel bir adım atmıştır. Bayanlar da klasik giyimde en çok siyahı tercih ettikleri için aynı saat modelinin siyah rengini klasik kombinelerinde rahatlıkla kullanabilirler.

Spor Giyim

Spor kombinelerde saatlerin renk çeşitliliği, üzerinde bulunan desenler gibi birçok özellik değişmektedir. Spor bir kombinde daha büyük saatleri renkli saatler veya ilginç tasarımlar kullanılabilmektedir. Jean pantolon ve gömlek giydiğiniz spor bir kombinede yine Cheapo markasının Cheapo Khorshid Classic modelini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kordonunun deri değil doğal malzemeden olması saatin sor görünümüne şıklık katarken yine unisex bir saat olması da hem bayanlar hem de erkekler için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu tarz spor bir saatin yanına siyah bir bileklikle kombinenizi tamamlayabilirsiniz.

sportsoul.com web sitesi üzerinden birçok markanın birçok ürününe ulaşmanız çok kolay! 

Cheapo Saat Kombinleri – Sportsoul.com