Sıkça Sorulan Sorular
 • Sportsoul.com üzerinden nasıl sipariş verebilirim?

  Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra sipariş süreciniz boyunca Sportsoul.com tarafından yönlendirileceksiniz. Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri seçip sepetinize ekleyiniz. Sepetim sayfasından "Alışverişi Bitir" butonu ile bir sonraki aşamaya geçebilirsibiz.

  Bu aşamada Sportsoul.com'a üye iseniz üye girişi yapmanız, değilseniz üye olmanız gerekmektedir. Teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, " Devam Et" butonu ile "Ödeme Bilgileri" ekranına gelerek ödeme yönteminizi seçip bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Sepet adımları olan Sepetim, Teslimat ve Ödeme sekmeleri arasında geçiş yapabilirsiniz. "Devam Et" butonu ile sipariş özetinizi inceleyebilir, Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesini onayladıktan sonra "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Siparişimin ödemesini nasıl gerçekleştirebilirim?

  Ödeme sayfanızda karşınıza çıkacak olan formu kredi kartı/banka kartı bilgileriniz ile doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kart Numarası yazıldıktan sonra taksit seçenekleri ekranda açılmaktadır.

 • Siparişim bana ne zaman ulaşır?

  Siparişiniz ortalama 24 saat içerisinde kargo verilmektedir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.

 • Sportsoul.com üzerinde satılan ürünlerin garantisi var mı?

  Sitemizde yer alan tüm ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır.

 • Siparişimi verirken sorunla karşılaşıyorum, ne yapmalıyım?

  Sportsoul.com üzerinde yapmış olduğunuz işlemlerde karşılaştığınız hatalarını iletişim formunu doldurarak bize iletebilir ya da 0850 201 02 15 numaralı telefondan Müşteri İlişkilerine bildirebilirsiniz.

 • Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

  Sipariş iptal isteğinizi, ürününüz kargoya verilmeden önce 0850 201 02 15 numaralı telefondan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

 • Ürünümü ve/veya siparişimi iade/iptal ettikten ne kadar süre sonra tutar hesabıma geçiyor?

  Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi bankaya göre değişkenlik gösterip yaklaşık 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır.

 • Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

  Sportsoul.com sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün teslimatını MNG Kargo ile yapmaktayız.

 • Kargo Takibini Nasıl Yapabilirim?

  Satın aldığınız ürünlerin kargo firmasına verilmesinin ardından e-posta adresinize ulaşacak kargo takip kodunu (gönderim kodunu), kargo firmasına (www.mngkargo.com.tr) ait internet sayfasına giriş yaparak sorgulayabilirsiniz.

 • Siparişimi teslim alırken kargo ücreti ödeyecek miyim?

  Hayır, siparişinize ait ürünleri teslim alırken kargo ücreti ödemenize gerek yoktur. Kargo firmasının böyle bir talebi olursa, ödeme yapmadan bizimle iletişime geçiniz.

 • Belirttiğim adreste olmamam durumunda siparişimi bir başkası teslim alabilir mi?

  Sipariş ekranında belirtmiş olduğunuz ikinci kişi kimlik ibrazı ile siparişinizi teslim alabilir.

 • Ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

  Ürün iadesi için; ilgili siparişi içerisinde "İade Talebi Oluştur" butonu bulunmaktadır. Bu butonu tıklayarak, iade etmek istediğiniz ürünü, adedini ve iade sebebini seçerek iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Talep oluştuktan sonra karşınıza çıkan MNG Kargo kodu ile paketi kargoya teslim edebilirsiniz. E-mail adresinize gönderilmiş olan faturanın çıktısı alınarak, üzerine sipariş detayında bulunan kargo takip numarasının yazılması, ürünün kullanılmamış ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Müşterilerimiz ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür. Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünler MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderilebilir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderimlerin ücretleri göndericiye aittir ve ücreti ödenmeyen kargolar, firmamızca teslim alınmamaktadır. Faturasız iade yapılmamaktadır.

 • Ürünü incelemeye göndermek için ne yapmam gerekiyor?

  Sportsoul.com'dan satın almış olduğunuz ürünü incelemeye göndermek için "İade Süreci"ni takip ederek bize geri gönderebilirsiniz. Ürününüz ilgili markamızın İnceleme Departmanı tarafından incelenerek 21 iş günü içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

 • Ürünü Sportsoul mağazalarına iade edebilir miyim?

  Sportsoul.com´dan almış olduğunuz ürünler Sportsoul mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • İade ürünler hangi adrese gönderilmelidir?

  Vepa Aktif Spor Giyim A.Ş. Sportsoul Internet Satış Birimi
  Pelitli Mah. Molla Fenari Yolu Elif Sok.
  41400 Gebze / Kocaeli

  İadeler MNG kargo ile gönderilmelidir. Vepa Group İnternet Satış Birimi MNG Kargo Müşteri Kodu: 306868913

 • İnceleme ürünleri hangi adrese gönderilmelidir?

  Sportsoul.com’dan almış olduğunuz ürünler, markaların garanti kapsamlarına göre uygulamalarında ve süreçlerinde değişiklikler göstermektedir. Ürünün garanti kapsamında incelemeye alınması için MNG Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Ürünler incelemeye girdikten 21 iş günü içerisinde size dönüş yapılacaktır.

  Ürün İnceleme Ücretsiz Kargo Gönderim Kodu: 310505154(MNG Kargo)
  Adres: Sultan Selim Mah. Uçar Sok. No:3 Kağıthane - İstanbul