Geri21.2.2018 00:00:00

Sırt Çantası Kombini

Fjallraven Kanken ve Herschel Kombinleri
Sırt Çantası Kombini

Yeni dönemde insanların gün içerisinde kullanım gereçleri çoğaldı ve sırt çantası kullanımı arttı. Bilgisayar, tablet, telefon, yedek elbise belki ayakkabı, makyaj malzemeleri, fotoğraf makineleri gibi herkes tutkunu olduğu ihtiyaçlarını günlük hayatında yanında taşır hale geldi. Bu durumun hızla yaygınlaşmasıyla da birlikte sırt çantası işlevselliği sayesinde çok kullanılıt hale geldi. Bu durum sırt çantalarının tasarımlarını da geliştirdi ve harika modeller piyasaya sunuldular. İnsanlar yalnızca seyahatlerde, okullarda veya sporda değil artık günlük hayatta da tercih etmeye başladı, böylece bir trend oluştu ve gün geçtikçe yaygınlaşmaya da devam ediyor.

Bu dönemde tasarımları ve özellikleri ile en dikkat çekici iki sırt çantası markası Fjallraven Kanken ve Herschel diyebiliriz. Trend fırsatını değerlendirerek dünya çapında ün kazanan bu iki marka neden çok seviliyor inceledik.

FJALLRAVEN KANKEN

Fjallraven’in Kanken modeli ilk olarak çocuklar için düşünüldü. Sırt ağrısı oluşturmayacak oldukça hafif bir yapıya sahip olan çantanın en önemli özelliği ergonomik olması. Bunun yanı sıra iç hacmi de oldukça büyük. Minimalist tasarımı ve kullanışlılığı sayesinde yetişkinler tarafından da tercih edilmeye başlanmasıyla birlikte dünyanın dört bir yanına yayıldı. Popülerliği bu denli yayılan Kanken modeli hatta artık bir sanat eseri olarak kabul ediliyor. 4 mevsim kullanılabilen su geçirmez kumaşı sayesinde, kamplarda, kumsallarda, sporda, festivalde her yerde bu çantalara rastlamanız artık kaçınılmaz.

Sırt Çantası Kombini

Fjallraven Kanken modellerini incelemek için tıklayınız.

HERSCHEL

Sırt çantası trendinin öncülerinden bir diğeri ise Herschel markası. Herschel çantaları dışında cüzdanlar, valizler ve tekstil ürünlerini de markasında barındırıyor ve koleksiyonlarında setlere de yer veriyor. Herschel tasarımları, kalitesi, renkleri ve desenleri ile ikon haline geldi ve çok seviliyor. Yine çok sevilmesinin başlıca nedenleri şahane tasarımlarının yanı sıra geniş iç hacmi ve ergonomisi büyük rol oynuyor.

Sırt Çantası Kombini

Herschel modellerini incelemek için tıklayınız.

SIRT ÇANTASI PİNLERİ

Sırt çantalarının popülerliği ile birlikte tabiki bu sırt çantalarını kişiselleştirmek de trend haline geldi. Birbirinden yaratıcı pinler arasından sizi yansıtan modelleri seçerek siz de sırt çantalarınızı kişiselleştirebilir ve kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Sırt Çantası Kombini

Sportsoul Pinleri incelemek için tıklayabilirsiniz.

SIRT ÇANTASI BONUS:

Sevimli dostlarımz da Fjallraven ve Herschel sırt çantaları ile yeni akımları takip ediyor.

Sırt Çantası Kombini
Sırt Çantası Kombini