Geri24.8.2017 00:00:00

Skechers Erkek Spor Ayakkabıları ile Bir Adım Öne Çıkın

Skechers erkek spor ayakkabıları modern görünümleri ile trendy görünmenizi sağlıyor.
Skechers Erkek Spor Ayakkabıları ile Bir Adım Öne Çıkın

Erkek spor ayakkabılarının maskülen görünümleri ve dayanıklılık özellikleri vazgeçilmeziniz olacak. Skechers markası güvencesi ile sizlerin beğenisine sunulan erkek spor ayakkabı modelleri şimdi Sportsoul’da.

Skechers Erkek Spor Ayakkabıları ile Bir Adım Öne Çıkın

Skechers Burst Just in Time

Skechers Burst Just in Time modeli, Air Cooled Memory Foam iç taban teknolojisi ile ayak tabanında oluşan baskıyı minimize eder ve konfor sağlar. Oluşacak potansiyel darbe etkisini emer ve bu model ayakların şeklini alır. Air Cooled Memory Foam iç taban teknolojisi, çift katmalı yapısıyla ayağın rahat hava almasını sağlar. Özel Memory Foam iç tabanı, taban kısmında yastıklama sunar. Yumuşaklık hissi veren bu özel iç taban, ayağın şeklini alarak anatomi ile bütünleşir. Bu modelin sıradışı hafifliği size ekstra enerji ve dinamizm sunar. Üstelik esnek özel malzemesi maksimum esneklik verir. Burst Grip yüksek tamponlu dış taban teknolojisi ise her zeminde iyi bir yol tutuşu sağlar.

Skechers Kadın Ayakkabı modelleri ve fiyatlarına linkten ulaşabilirsiniz.

Skechers Erkek Spor Ayakkabıları ile Bir Adım Öne Çıkın

Skechers Burst Second Wind

Tek parça Skech Knit örgü kumaş ve dengeleyici ve serinletici sayası, kontras renklere sahip örgü dil paneli, açık örgü dokumalı ön paneli, yanal dikişli çizgiler ve yan kısımda bulunan S logosu ile Skerchers Burst Second Wind cool bir görünüm sergiler. Bağcıklı konforlu yapısı, nefes alan dokumalı yan panel dizaynı, rahat giyilebilen kumaş topuk halkası katmanı, destekli yaka ve dil bölümü, yumuşak iç astarı, üstün darbe yastıklaması ile ayağı koruyan ve enerji dönüşümü sağlayan Burst Compound orta taban teknolojisi ile bu ayakkabı spor yapmak için biçilmiş bir kaftandır. Burst bileşeni ise ayaklara ultra hafiflik ve üst düzey duyarlılık kazandırır.

Skechers Erkek Spor Ayakkabıları ile Bir Adım Öne Çıkın

Skechers Go Air

Deri ve meş karışımlı malzemeli üst yüzeyi ile Skechers Go Air modeli, full performans ile spor yapmak isteyen erkekler için özel olarak dizayn edildi. Orta taban yapısı hava yastıklamalıdır ve enerji dönüşümü sunar. Orta taban ve dış tabanda bulunan Goga Pillars ve Goga Mat teknolojileri ise ayağa mükemmel bir konfor sunar. Ayağın orta bölümünü destekleyen M-Strike orta taban tasarımı ağırlığı dengeli bir biçimde tüm yüzeye dağıtır. Dış taban ise çok yönlü kavrama sağlar.

Skechers Erkek Spor Ayakkabıları ile Bir Adım Öne Çıkın


Skechers Burst Deal Closer

Skechers Burst Deal Closer erkek spor ayakkabıları; tek parça Skech Knit düz dokuma kumaş sayası ile asi ve havalı bir görüntü sergiler. Sayasında bulunan dengeleyici örgü paneller ise ayaklara nefes aldırır. Bütünleşik dokuması, renkli parmak ucu ile kontras oluştururken yan panel desenleri, desenli orta taban yüzeyi  ve yan bant tasarımları tüm dizayna eşlik eder. Sentetik topuk katmanları ise ekstra denge sunarken, ayakkabının yaka ve dil bölümleri ayağı destekler. Yumuşak kumaştan üretilen iç astarı size rahatlık hissi verir. Air Cooled Memory Foam ünitesi ise yastıklama ve darbe emilimi sağlarken, Burst Compound orta taban ünitesi enerji dönüşü sunar.

Tüm Skechers ayakkabı modellerini incelemek için linki tıklayabilirsiniz.

Skechers Erkek Spor Ayakkabıları ile Bir Adım Öne Çıkın