FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
19 Ürün
$filtreler$ ile
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 

Slipstop Modelleri ve Fiyatları

Tüm yaş gruplarında son dönemlerin en çok tercih edilen deniz ayakkabılarından birisi haline gelen Slipstop modelleri, en çok da ebeveynler tarafından çocukları için tercih ediliyor. Çocukların güvenle eğlenmesini hedefleyen marka Sportsoul.com’da bir çok modeli ile sizleri bekliyor.

Slipstop deniz ayakkabısı modelleri yazın havuzda, deniz kenarında, evde, banyoda kayma ve düşme tehlikesini azaltıyor. Slipstop’un kaydırmaz, ıslak zemin tutuşuna sahip tabanı sayesinde çocuklar özgürce hareket edebiliyor. Slipstop ayakkabı modelleri artık evde, okulda, oyun alanlarında, kreşte, havuzda, denizde, kumda, teknede, banyoda, spor salonunda veya aklınıza gelebilecek ihtiyacınız olan bir çok yerde kullanıma hazır. Slipstop kaydırmaz tabanlı çocuk ayakkabısı, ıslak veya kuru zeminde kaydırma riskini azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Slipstop, yalnızca kaydırmaz tabanı ile değil aynı zamanda ayakları kumdan veya ısıdan korumak için de yardımcı oluyor. Kendini daha gücvende hissetmek için hem yetişkinlerin hem de çocukların kurtarıcısı. Tüm yaş gruplarının konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan model hafif ve esnek bir yapıya sahiptir. Suya dayanıklı, nefes alan en hızlı kuruyan materyaller ile üretilmiş olan Slipstop bir çorap gibi kolaylıkla giyilip çıkarılabiliyor. Slipstop ile tasarımı sayesinde denizde ve havuzda rahatlıkla yüzebilirsiniz. Esnek bir yapıya sahip olan ayakkabı ayak şekline göre 1 – 2 beden büyüğe kadar kullanılabilir. Özel tabanı sayesinde ıslak zemin kullanımlarında çıplak ayağa göre kaymayı azaltmaya yardımcı olan model, kayma riskini tamamen ortadan kaldırmaz. Bu nedenle Slipstop kullanırken yine de dikkatli olunması gerekmektedir.

Slipstop Ayakkabı Modelleri

Slipstop modelleri renk renk, desen desen bir çok modeline Sportsoul.com’da ulaşabilirsiniz. En çok canlı renklerin tercih edildiği deniz ayakkabısı modelleri, kedi desenleri dinazor desenleri, dondurma desenleri, shark desenleri, flamingo desenleri, krokodil desenleri, ahtapot desenleri veya peri desenleri gibi bir çok zevke uygun eğlenceli modelleri ile çok seviliyor.

Slipstop Deniz Ayakkabısı Fiyatları

Slipstop modelleri uygun fiyatları ile her bütçeye hitap ederlen, uzun süre kullanılabilir olması da oldukça cazip bir deniz ayakkabısı modeli olmasını sağlıyor. Yetişkin ve çocuk Slipstop modelleri renklerine, desenlerine ve bedenlerine göre fiyat değişikliği çok olmasa da gösterebiliyor.

Slipstop Nasıl Kullanılır?

Slipstop ayakkabı modellerini daha uzun ömürlü kullanmak için dikkat etmeniz gereken belli başlı unsurlar var. Kullanımda dikkate almanız gereken önemli hususlardan birisi, her kullanım sonrasında ılık su ile ve mümkünse beyaz sabun ile yıkamanız. Güneş, klor, tuzlu su gibi faktörler Slipstop ayakkabının kolay yıpranmasını sağlayabilir. Aynı zamanda güneş yağı gibi kozmetik ürünlerinden de kullandıktan sonra arındırmamız gerekiyor. Slipstoplarınızı temizlerken çamaşır, kurutma makinası, sıcak su, deterjan, çamaşır suyu gibi temizlik araçlarını kullanmamalısınız. Temizlemesi son derece kolay olan Slipstop için ılık su ve beyaz sabun yeterli olacaktır. Slipstop ayakkabıları ıslak veya kuru olması farketmeksizin havasız kapalı bir poşet içerisinde bırakmamalısınız, ürünü kurutmak istediğinizde ise renklerinin solmaması ve elastikliğini kaybetmemesi için direkt güneş ışığında değil gölgede kurutmanız da Slipstop ayakkabılarınızın kullanım süresini uzatacaktır.

En Yeni SlipStop Modelleri

Yeni sezonda yeni renkleri ve desenleri ile raflarda yerini alan Slipstop deniz ayakkabılarının en trend modelleri şimdi Sportsoul mağazalarında ve Sportsoul.com’da.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE