Geri23.8.2017 00:00:00

Sokak Modasında Birkenstock Çılgınlığı

Sokak Modasında Birkenstock Çılgınlığı

Havalar ısındığı gibi canlanan, zamansız trendlerden bir tanesi de Birkenstock terlikler. Birkenstock terlikler yıllardır değişmeyen tasarımı ve kalitesinden ödün vermeden tarzıyla artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Birkenstock 2015 Yaz koleksiyonu da yine geçen yıllarda olduğu gibi konforu ve şıklığı bir arada tutmayı hedeflemiş. Ürünlerinde daima ortopedik taban kullanan Birkenstock, aynı zamanda farklı tasarımlar yaparak modanın nabzını tutan kadınları memnun etmeyi fazlasıyla başarıyor.

Sokak Modasında Birkenstock Çılgınlığı

Ayak sağlığı, vücut dengesi ve rahatlığı ön planda tutuyorsanız bu terlikler tam size göre. Dünya starlarının günlük hayatlarında ve setlerde tercih ettikleri bu terlikler, tüm dünyada her sene biraz daha popüler oluyor. Özellikle bu sezon Arizona modelini sokaklarda oldukça sık görmek mümkün. Havaların ısınması ile birçok kombinde sık sık karşımıza çıkan Birkenstock terlikler, spor kombinlerin yanı sıra şık kıyafetlerle de rahatlıkla kombin yapılıyor.

Sadece tatil ve seyahatlerde değil, sokak modasında da tarz  ve trendy bir görünüm  elde etmenizi sağlayan Birkenstock kadın ve erkek modelleriyle Sportsoul’da.

Birkenstock’u keşfetmek için> www.sportsoul.com/birkenstock/

Sokak Modasında Birkenstock Çılgınlığı