Geri24.8.2017 00:00:00

Spor Stilin Kış Hali

Spor stil sahiplerinin kış aylarında tercih ettikleri Sneaker botlar

Sneaker botlar bu sezonun vazgeçilmezleri haline geldi. Spor stili benimsemiş olanlar için bu botlar biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Tüm Sneaker Botları incelemek için tıklayınız.

Bu sezonda öne çıkan birkaç Sneaker bot modelini inceleyecek olursak erkek modeller için New Balance’ın 754 koleksiyonu ile başlayabiliriz.


New Balance 754 günlük spor giyim için kış sezonunda oldukça tercih edildi, siyah ve kahverengi çesitleri ile kış renklerinin kullanıldığı, sentetik deri dış yüzeyi ve konforu arttıran özellikle üretilmiş olan taban yapısı ile şıklık ve konfor bir arada diyebiliriz.

İncelemek için tıklayınız.

Erkek modeller arasında bu sezon dikkat çeken bir diğer model ise Nike Air Force Mid ’07. Birinci sınıf ayrıntılar ile üretilmiş bu model rahat deri ve delikli üst kısmı ile mükemmel havalandırma sağlıyor.

İncelemek için tıklayınız.

Kadın modellerini inceleyecek olursak Vans’ın Sk8-Hi-Mte modeli ile başlayabiliriz. Siyah, Bordo ve Kahverengi olmak üzere 3 farklı rengi ile satışta olan Vans Sk8-Hi-Mte kaykay dünyasından sokak stiline giriş yapan oldukça konforlu ve spor giyimde kombininizi şahane tamamlayacak bir modeldir.

İncelemek için tıklayınız.

Kadın modelleri arasında dikkatleri üzerine toplayan bir model de kış sezonunda New Balance’tan geliyor. New Balance WVL710 sneaker bot modelleri spor stil sahibi kadınlar tarafından oldukça ilgi gördü. New Balance WVL710, modern tasarımı ile şehir yaşam stilini sizlere sunuyor.

İncelemek için tıklayınız.