Geri23.8.2017 00:00:00

Sportsoul ile Okula Sportif Dönüş

Sportsoul ile Okula Sportif Dönüş

Sportsoul’un rengarenk “Okula Dönüş” koleksiyonu ile okul eğlenceli hale geliyor. Rahatlıkları ve tasarımları ile dikkat çeken dünyaca ünlü spor markalarının çocuk ayakkabıları bu okul sezonunda hem kız hem de erkek çocukların favorisi olacak. Okula rahat ve şık bir ayakkabı ile adım atmak isteyen çocuklar, New Balance, Nike, Adidas, Puma ve Diadora gibi markaların onlar için tasarladığı özel ayakkabılarla mutlaka tanışmalı. Cırt cırtlı ve bağcıklı alternatifler sunan koleksiyon çocuklara renkli adımlar sunuyor.

Renkli detaylarla hareketlenen spor ayakkabılar kız çocukların hayallerine hitap ediyor. Okulda rahatlıkla kullanılabilecek spor ayakkabılarla kız çocuklarınız okulun en şıkı olacak. Erkek çocuklar ise siyah ve lacivert tonlarındaki ayakkabılarla okulda rahatlığın keyfini doyasıya yaşayacak. 

Okul alışverişinin olmazsa olmazı sırt çantaları da Sportsoul’un aksesuar koleksiyonunda ön plana çıkıyor. 7’den 70’e herkesin tutkunu olduğu Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Donald Duck gibi sevimli çizgi kahraman figürlerinin yer aldığı orijinal çantalarla Vans Walt Disney koleksiyonu, 1970’lerin sonunda, İsveç’te çocukların sırt ağrılarıyla ilgili problemlerin artması sonucu yapılan araştırmalarla ortaya çıkan Fjällräven’in dünyaca ünlü ikonik sırt çantası “Kånken”, New Balance ve adidas’ın birbirinden renkli ve çeşitli sırt çantalarına göz atmadan okul alışverişinizi tamamlamayın.

Sportsoul’un “Back to School” Koleksiyonu’nu keşfetmek için Sportsoul mağazalarına ve www.sportsoul.com/okula-donus/ adresimize davetlisiniz.

Sportsoul ile Okula Sportif Dönüş