Sportsoul Kart

Sportsoul Silver Kart
- Sportsoul Silver Kart, Sportsoul mağazalarında ve www.sportsoul.com'dan yaptığınız alışverişlerde %3 puan kazandıran Sportsoul’a özel bir karttır.
- Sportsoul karta, Sportsoul mağazalarında bulunan başvuru formunu doldurarak veya Sportsoul.com’dan alışveriş yaparak hemen sahip olabilirsiniz.
- Kartınızda biriken puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde Sportsoul mağazaları ve Sportsoul.com’da kullanabilirsiniz.
- Bu kart ile, trendler ve yeni gelen ürünlere dair haberlerin yanı sıra yenilenen avantaj ve indirimlerden oluşan e-postalar adresinize düzenli olarak gelir. Yıl içerisinde Sportsoul sadakat kartı programı çerçevesinde size özel farklı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.
- Sportsoul kartta biriken fakat kullanılmayan puanlar belirli aralıklarla sıfırlanır.
- Siparişin iade edilmesi durumunda kazanılan para puan geri alınır.

Sportsoul Gold Kart
- Sportsoul Gold Kart sahipleri, Sportsoul’dan yapmış olduğu alışverişlerden %5 puan kazanır.
- Gold karta sahip olabilmek için bir yıl içerisinde en az 2.500 TL alışveriş yapılması gerekmektedir.
- Gold üye olmaya hak kazanan üyelerimiz, kayıtlı oldukları e-posta adresine gönderilecek bilgilendirme maili ile bilgilendirilirler.
- Gold müşterilerimiz sürpriz indirim ve hediyeler kazanma şansı elde ederler.
- Sportsoul Puanlarınızı, üye girişi yaparak "Üyelik Bilgilerim” sayfasından takip edebilirsiniz.
- Siparişin iade edilmesi durumunda kazanılan para puan geri alınır.
- Sportsoul Gold üyeliğiniz, yıl sonunda toplam alışveriş tutarınızın 2.500 TL olması durumunda devam edecektir. Bu kriterin sağlanmaması durumunda üyeliğiniz “Silver Üye” statüsüne geçecektir.

Sportsoul kart statüleriniz ( Silver – Gold ), her yılın başında bir önceki yıl yapılan toplam harcama tutarına göre güncellenecektir.

- Silver üyelik ilk kart sahibi olunduğunda tüm müşterilerimize verilen standart segmenttir.
- Gold üyeliğe geçiş, yıl değişimlerinde, bir önceki yılda yapılan harcamanın belirtilen tutar veya tutarın üstüne çıkılması durumunda gerçekleşir. Sportsoul üyelik programı kapsamında değişiklik yapmayı saklı tutar.