Sportsoul Üyelik Programı
SPORTSOUL SILVER ÜYELİK PROGRAMI

-Sportsoul Silver Üyelik, Sportsoul mağazalarında ve www.sportsoul.com’dan yaptığınız alışverişlerde %3 puan kazandıran bir programdır.
-Sportsoul Silver Üyeliğini, Sportsoul mağazalarında arkadaşlarımızdan talep edebilirsiniz. Cep telefonunuza gelecek sms kodu ile üyeliğiniz aktif edilir veya Sportsoul.com’dan alışveriş yaparak Silver Üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.
-Üyeliğinizde biriken puanları daha sonraki alışverişlerinizde Sportsoul mağazalarında ve Sportsoul.com’da kullanabilirsiniz.
-Sportsoul Silver Üyeliği ile trendler, yeni gelenler, indirimler ve avantajlardan e-posta ile haberdar olabilirsiniz. Silver Üyelik çerçevesinde size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.
-Sportsoul Silver Üyelik ile biriken fakat kullanılmayan puanlar belirli aralıklarla sıfırlanır.
-Siparişin iade edilmesi durumunda ilgili sipariş ile kazanılan puanlar geri alınır.
-Sportsoul Puanlarınızı, üye girişi yaparak “Üyelik Bilgilerim” sayfasından takip edebilirsiniz.

SPORTSOUL GOLD ÜYELİK PROGRAMI

-Sportsoul Gold Üyelik sahipleri, Sportsoul’dan yapacağı alışverişlerde %5 puan kazanır.
-Gold Üyeliğe sahip olmak için bir yıl içerisinde en az 2.500TL değerinde alışveriş yapılmış olması gerekmektedir.
-Gold üye olmaya hak kazanan üyelerimizin bilgilendirilmesi, kayıtlı oldukları e-posta adresine mail gönderilerek yapılır.
-Sportsoul Puanlarınızı, üye girişi yaparak “Üyelik Bilgilerim” sayfasından takip edebilirsiniz.
-Siparişin iade edilmesi durumunda ilgili sipariş ile kazanılan para puanlar geri alınır.
-Sportsoul Gold Üyeliği, yıl sonunda toplam alışveriş tutarınızın 2.500TL olması durumunda devam edecektir. Bu kriterin sğlanmaması durumunda üyeliğiniz “Silver Üye” statüsüne geçecektir.

Sportsoul Üyelik Programı Statüleri ( Silver – Gold ), her yılın başında bir önceki yıl yapılan toplam harcama tutarına göre güncellenir.

-Silver Üyelik, yeni hak sahibi olan tüm müşterilerimize verilen üyelik tipidir.
-Gold Üyeliğe geçis, yeni yıl ile birlikte bir önceki yılda yapılan harcamanın belirtilen tutar veya tutarın üzerinde olması durumunda gerçekleşir.
-Sportsoul önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Üyelik Programları ile kampanyaları durdurma ve/veya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.