Geri22.8.2017 00:00:00

Sportsoul'da Sezon İndirimi Başladı

Sportsoul'da Sezon İndirimi Başladı
Sportsoul'da Sezon İndirimi Başladı

Dünyaca ünlü performans ve günlük yaşam markalarını, kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde sizlerle buluşturan Sportsoul’da sezon indirimi başladı.

Spor yaparken kullanılacak modellerin yanı sıra, spor şıklığı günlük hayata taşıyan lifestyle ayakkabı modellerinin, spor ayakkabıların, spor giyim koleksiyonlarının, aksesuarlarının ve çocuk koleksiyonlarının yer aldığı Sportsoul, spordan ve spor şıklıktan vazgeçmem diyenler için New Balance, Nike, Asics, adidas, Skechers ve Saucony’nin performans ayakkabı, tekstil ve aksesuar ürünlerini Sportsoul sizlerin beğenisine sunuyor.

Günlük yaşamda da rahatlığın gün geçtikçe yayıldığı bu günlerde, şıklığa ve konfora önem veren kadın ve erkekler için, Superga, Vans, Onitsuka Tiger, Toms, Keds, Lacoste, Sperry Top-Sider, Le Coq Sportif, Fitflop ve Rivieras gibi en moda markaların birbirinden farklı ayakkabı koleksiyonlarını Sportsoul.com sizler için bir araya getiriyor. New Balance, Nike, Adidas ve Saucony’nin koşudan ve rahatlıktan esinlenerek üretilmiş günlük yaşam modelleri de Sportsoul koleksiyonunda geniş bir yere sahip. Plajlarda da konfor ve şıklık arayanlar için ise Birkenstock ve Reef terlik modelleri vazgeçilmezi olmaya aday. Minik ayaklara da hitap eden Sportsoul, New Balance, Nike, Adidas, Skechers, Superga, Reef ve Onitsuka Tiger’ın en renkli çocuk ayakkabılarını da sizlere sunuyor.

Sportsoul, sezonun en trendy koşu ve günlük yaşam ayakkabıları ile tekstil koleksiyonuna sahip olmak isteyen ve indirim avantajını kaçırmak istemeyen tüm sporseverleri Bebek ve Nişantaşı mağazaları ile www.sportsoul.com‘a bekliyor!

İndirimli ürünlerimizi hemen keşfetmek için: http://www.sportsoul.com/indirim

Sportsoul'da Sezon İndirimi Başladı