Geri24.8.2017 00:00:00

Sportsoul’un Yeni Koleksiyonu Çoraplar

Sportsoul sezon trendi çorapları capcanlı renkleri ile koleksiyonuna kattı
Sportsoul’un Yeni Koleksiyonu Çoraplar

Sportsoul koleksiyonuna kattığı yeni ürün grubu capcanlı çoraplar ile karşınızda!


Sportsoul 3 çeşit ve rengarenk seçenekleri ile çorap koleksiyonunu satışa sundu.

İlk model olarak; günümüzde oldukça moda olan kısa paça pantolon altına giyerek şık bir sneaker ile tamamlanan renkli logolu uzun çoraplar.

Bu çoraplar için Sportsoul 8 renk seçeneği hazırladı. Siyah, Lacivert, GriSarıMorTuruncuYeşil ve Kırmızı olmak üzere kombininize en uygun rengi seçerek tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Ürünleri incelemek için istediğiniz rengin üzerine tıklayabilirsiniz.

Bilek hizasında bir çorap modelini 2 renk olarak tasarlayan ve 2’li paket olarak satışa sunan sportsoul siyah ve gri renkte 2 çift çoraptan oluşan bu modeli spor yaparken ve biraz daha yüksek kesimli sneakerlarınız için öneriyor. Ürünü incelemek için tıklayabilirsiniz.

Diğer modeli ise babet çorabı veya patik çorap dediğimiz daha çok yazlık sneakerlar ile tercih edilen kurtarıcı çoraplar. Sportsoul babet çorabı 2 model seçeneği ile satışa sunuldu ve 2’li paket olarak hazırlandı. Siyah ve beyaz babet çorabı veya beyaz ve gri babet çorabı olmak üzere Sportsoul’un hazırladığı bu 2’li paketlere dilediğiniz rengin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sportsoul’un Yeni Koleksiyonu Çoraplar


Sportsoul’un koleksiyonuna kattığı tüm modelleri incelemek için tıklayınız.

Sportsoul Koleksiyonunu tüm Sportsoul mağazalarında bulabilirsiniz.

Sportsoul’un Yeni Koleksiyonu Çoraplar