FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
20 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 

Superga

İlk olarak 1911 yılında İtalya’da Walter Martini tarafından kauçuk tabanlı ayakkabı üretimine başlayan Superga, 100 yıldan fazladır bu işin içerisinde bulunuyor. Firma daha sonraları özellikle tenis sporcuları için özel olarak ayakkabılar üretmeye başladı. Ancak zaman içerisinde gelişen dünya ile birlikte üretimde çeşitliliğe gittiler.

1925 itibariyle tüm sporculara yönelik ayakkabı yapımına giriştiler. Özellikle tabanını vulkanize kauçuktan üretmeye başlamaları ile birlikte, ayakkabı sağladıkları sporcuların performanslarında ciddi bir değişme yaşandığını gördüler. 20. yüzyılın son çeyreğinden itibaren oldukça tanınan bir firma haline geldiler.

Ürettikleri ayakkabılar genel itibariyle şıklık ve sportiflik üzerine kuruludur. Görünüş itibariyle Converse ayakkabıları akla getirmekle birlikte kullanımı ve hissiyatı açısından tümüyle farklı bir kategori içerisindedir.

Superga, ürün tasarımlarında belli standartlar çerçevesinde değişiklikler yapsa da ayakkabının özellikle aynı kalitede kalmasını sağladı. Kullanılan malzemelerdeki değişikliklerin yanında renk ve şekil açısından da sunduğu ürün yelpazesini genişleterek kullanıcılara seçim yapabilme imkânı sağladı.

Erkek Superga Modelleri

Superga 2750, markanın en köklü ve en çok tercih edilen modellerinden biridir. Superga erkek modellerinde de oldukça göz önünde bulunan bir ayakkabıdır. Vulkanize kauçuk tabanı, suya dayanıklılığı ve kavisli şekliyle kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bu modeller daha çok yaz aylarında tercih edilebilen ayakkabılardır. Kauçuk tabanının üzerindeki kanvas kumaşıyla ayaklarınızın ayakkabı içerisinde rahatça hareket etmesini sağlıyor ve hava almasına yardımcı oluyor.

Sportif ve şık görüntüsü, tatil zamanlarında sahil kenarlarında dolaşmanın keyfini veya balık tutmak için gerekli olan rahatlığı kullanıcısına sunuyor.

Kadın Superga modelleri

Superga kadın ayakkabı modellerinde oldukça fazla seçenek bulunuyor. Ayakkabının halihazırda yapısında bulunan vulkanize kauçuk tabanı ve esnekliğinin yanında daha pek çok farklı özellikler kadınların seçimine sunuluyor.

Eğer sade ve göze çarpmayan bir model istiyorsanız Superga Classic ve Superga Satinw modelleri tam size göre. Bu modeldeki Superga’nın beyaz rengi ve saten üstleri, günlük yaşamınıza şık bir dokunuşta bulunuyor.

Yine gündelik yaşama uygun ancak biraz daha dikkat çekici bir ayakkabı tercih ederseniz, Varnishrrorw serisi oldukça uygundur. Daha sert çizgilerle belirlenmiş olan kauçuk taban ve metalik renklerin hakim olduğu üst yüzey ile rahatlık ve sertliği bir arada yaşayabileceksiniz. Özellikle bu modelin Superga grisi size farklı bir deneyim sunuyor.

Klasikten şaşmadan biraz daha farklı görünmek istiyorsanız Superga modellerinden hasır platform tabanlı ayakkabılara bakabilirsiniz. Superga Cotropew modelleri 4.5 santime kadar yükselen platform tabanlara sahiptir. Gündelik yaşamınız için oldukça kullanışlıdır. Özellikle yaz aylarında uzun bir elbisenin altına giyildiğinde oldukça şık bir görünüm sağlıyor.

Aynı klasik görünümde olan ancak biraz daha canlı renklere sahip modeller de bulunuyor. Bu ayakkabıları gündelik yaşamınızın her anında kullanabilir, yürüyüş esnasında arzuladığınız rahatlığa kavuşabilirsiniz.

Superga Ayakkabısı

Superga fiyatları kendi içerisinde oldukça uygun kalite-fiyat deneyimi yaşatıyor. Superga indirimleri %25’ten başlayıp %53’e kadar yükseliyor. Bu indirim fırsatlarını ve Superga ayakkabısının en ucuz fiyatlarını Sportsoul.com üzerinden rahatlıkla bulabilir ve takip edebilirsiniz.

En Sevilen Superga Modelleri Sportsoul’da

Superga modellerinin vazgeçilmesi olan Superga 2750 serisi, Sportsoul güvencesi ve avantajlarıyla satışa sunulmuştur. %100 orijinal olan bu ürünler vade farksız üç ay taksitlendiriliyor. Ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına 3, 6 ve 9 ay taksitlendirme seçenekleri bulunuyor. Herhangi bir sorun olduğunda Sportsoul.com güvencesiyle iade etme seçeneğine sahip oluyorsunuz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE