E-mail
Şifre
ÜYE OL
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepet Boş
ÜRÜN
TUTAR

Teslimat-İade

Teslimat

Siparişiniz, kargoya 5 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz UPS Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

Hızlı Kargo

"Hızlı Kargo" ibaresi olan ürünlere ait 13:00'dan önceki siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilmek üzere hazırlanacaktır. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, Sportsoul hızlı kargo ibaresi olan ürünlerin tümünün aynı gün kargoya verileceğini taahhüt etmez. Siparişinizde "hızlı kargo" ibaresi olmayan ürünler olması halinde, siparişiniz normal prosedürümüz çerçevesinde gönderime hazırlanacaktır. Cumartesi ve pazar günleri verilen siparişlerde hızlı kargo uygulaması bulunmamaktadır.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde UPS kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

www.sportsoul.com´dan almış olduğunuz ürünler Sportsoul mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İade etmek istediğinizde ürünlerin orijinal kutusunda, faturanın alt kısmında bulunan “ürün iade formu”nu doldurarak faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz.

Gelen ürün öncelikle Vepa Group  tarafından incelenir. Vepasoul Mağazacılık A.Ş. üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Vepa Group’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

İade Adresi:
Vepasoul Mağazacılık A.Ş. Sportsoul Internet Satış Birimi Ekol Lojistik
Leylak Tesisi Hastane Mahallesi Ayasofya Caddesi Elvan Sokak No:3
Hadımköy TR-34276 Arnavutköy İstanbul

İadeler UPS Kargo ile gönderilmelidir. Vepa Group İnternet Satış Birimi UPS Müşteri Kodu: E8185W 

Değişim

Sportsoul.com’da değişim işlemi uygulanmamaktadır. Satın aldığınız ürünün olmaması veya beğenmemeniz durumunda ürünü iade edip tekrar satın alabilirsiniz. Ürün değişimini ise yalnızca Sportsoul mağazalarında gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için, siteye özel bir kampanyadan yararlanmamış ve ödemenizi vade farksız yapmış olmanız gerekmektedir. Mağazalarımızın adres bilgilerine www.sportsoul.com/magazalar ‘dan ulaşabilirsiniz.