E-mail
Şifre
ÜYE OL
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepet Boş
ÜRÜN
TUTAR

Teslimat-İade

Teslimat

Siparişiniz, kargoya 5 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüz UPS Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir ve cumartesi günleri teslimat yapılmamaktadır. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

Hızlı Kargo

"Hızlı Kargo" ibaresi olan ürünlere ait 13:00'dan önceki siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilmek üzere hazırlanacaktır. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, Sportsoul hızlı kargo ibaresi olan ürünlerin tümünün aynı gün kargoya verileceğini taahhüt etmez. Siparişinizde "hızlı kargo" ibaresi olmayan ürünler olması halinde, siparişiniz normal prosedürümüz çerçevesinde gönderime hazırlanacaktır. Cumartesi ve pazar günleri verilen siparişlerde hızlı kargo uygulaması bulunmamaktadır.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde UPS kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesinin işleme alınabilmesi için; e-mail yoluyla gönderilen faturanın çıktısının alınması ve satın alınan ürünün içerisinde yer alan iade formunun doldurulması gerekmektedir. Ayrıca ürünün kullanılmamış olmaması ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

www.sportsoul.com´dan almış olduğunuz ürünler Sportsoul mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gelen ürün öncelikle Vepa Group  tarafından incelenir. Vepasoul Mağazacılık A.Ş. üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Vepa Group’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

İade Adresi:
Vepasoul Mağazacılık A.Ş. Sportsoul Internet Satış Birimi Ekol Lojistik
Sakura Tesisi Şekerpınar Mahallesi Yudum Sokak No:6 Kat:2-3
TR-41420 Çayırova/ İstanbul

İadeler UPS Kargo ile gönderilmelidir. Vepa Group İnternet Satış Birimi UPS Müşteri Kodu: E8185W 

Değişim

Sportsoul.com’da değişim işlemi uygulanmamaktadır. Satın aldığınız ürünün olmaması veya beğenmemeniz durumunda ürünü iade edip tekrar satın alabilirsiniz. Ürün değişimini ise yalnızca Sportsoul mağazalarında gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için, siteye özel bir kampanyadan yararlanmamış ve ödemenizi vade farksız yapmış olmanız gerekmektedir. Mağazalarımızın adres bilgilerine www.sportsoul.com/magazalar ‘dan ulaşabilirsiniz.

Ürün İnceleme

Sportsoul.com’dan almış olduğunuz ürünler, markaların garanti kapsamlarına göre uygulamalarında ve süreçlerinde değişiklikler göstermektedir. Ürünün garanti kapsamında incelemeye alınması için UPS Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Ürünler incelemeye girdikten sonra 21 iş günü içerisinde size dönüş yapılacaktır.

Ürün İnceleme Ücretsiz Kargo Gönderim Kodu: 7247EW (UPS Kargo)