Teslimat ve İade

Teslimat

Siparişiniz, 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürününüz MNG Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir ve cumartesi günleri teslimat yapılmamaktadır. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilmektedir.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde MNG kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için; e-mail adresinize gönderilmiş olan faturanın çıktısının alınarak alt kısmında bulunan “ürün iade formu”nun doldurulması, ürünün kullanılmamış ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

www.sportsoul.com´dan almış olduğunuz ürünler Sportsoul mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gelen ürün öncelikle Vepa Group tarafından incelenir. Vepasoul Mağazacılık A.Ş. üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Vepa Group’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.


İade Adresi:

Vepasoul Mağazacılık A.Ş. Sportsoul Internet Satış Birimi Ekol Lojistik
Sakura Tesisi Şekerpınar Mahallesi Yudum Sokak No:6 Kat:2-3
TR-41420 Çayırova / Gebze


MNG Kargo Müşteri Kodu: 306868913


Değişim

Sportsoul.com’da değişim işlemi uygulanmamaktadır. Satın aldığınız ürünün bedeninin uymaması veya beğenmemeniz durumunda ürünü iade edip tekrar satın alabilirsiniz. Ürün değişimini ise yalnızca Sportsoul mağazalarında gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için, siteye özel bir kampanyadan yararlanmamış ve ödemenizi vade farksız yapmış olmanız gerekmektedir. Mağazalarımızın adres bilgilerine www.sportsoul.com/magazalar ‘dan ulaşabilirsiniz.


Ürün İnceleme:

Sportsoul’dan almış olduğunuz ürünler markaların garanti kapsamındadır. Garanti süreleri markalara göre değişiklik göstermektedir. Ürünün, anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ürün İnceleme Ücretsiz Kargo Gönderim Kodu: 310505154 (MNG Kargo)
Adres: “Ortabayır Mah. Çakmak Cad. Zigana Sok. No: 7/A Gültepe, Kağıthane - İstanbul