Teslimat ve İade

Teslimat

Siparişiniz, 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürününüz MNG Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir ve cumartesi günleri teslimat yapılmamaktadır. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde MNG kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler; ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle ve irsaliye ile birlikte iade edilmelidir.

Ürün iadesi için; ilgili siparişi içerisinde "İade Talebi Oluştur" butonu bulunmaktadır. Bu butonu tıklayarak, iade etmek istediğiniz ürünü, adedini ve iade sebebini seçerek iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Talep oluştuktan sonra karşınıza çıkan MNG Kargo kodu ile paketi kargoya teslim edebilirsiniz. E-mail adresinize gönderilmiş olan faturanın çıktısı alınarak, üzerine sipariş detayında bulunan kargo takip numarasının yazılması, ürünün kullanılmamış ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

www.sportsoul.com´dan almış olduğunuz ürünler Sportsoul mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gelen ürün öncelikle Vepa Group tarafından incelenir. Vepa Aktif Spor Giyim A.Ş. üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Vepa Group’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.


İade Adresi:

Vepa Aktif Spor Giyim A.Ş. Sportsoul Internet Satış Birimi
Pelitli Mah. Molla Fenari Yolu Elif Sokak
41400 Gebze / Kocaeli


MNG Kargo Müşteri Kodu: 306868913


ONLINE DEĞİŞİM
Sportsoul.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünler için değişim yapılamamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünü iade edebilir, sahip olmak istediğiniz yeni ürün için tekrar sipariş oluşturabilirsiniz.