Geri24.8.2017 00:00:00

Toms Kadın Ayakkabıları İle Bohem Esintilerini Tarzınıza Yansıtın

Toms kadın ayakkabıları, toms ayakkabıları rahatlık ve şıklığın ile mükemmel bir kombinasyon oluşturmanızı sağlar. Nasıl mı?
Toms Kadın Ayakkabıları İle Bohem Esintilerini Tarzınıza Yansıtın

Kadın ayakkabıları; rahatlık ve şıklığın mükemmel bir kombinasyonundan oluşmalıdır. En kaliteli kadın spor ayakkabılarını barındıran ve kadın ayakkabı online satışı yapılan Sportsoul, Toms ayakkabılarını sizlere sunmaktadır. Kadın ayakkabıları için en ideal formül şıklık ve rahatlıktır. Bu ideal formülü bulan ve her geçen gün geliştiren Toms markası, Amerika Kaliforniya merkezlidir. Blake Mycoskie tarafından kurulan markanın orijinal ayakkabı tasarımlarının hikayesi oldukça enteresandır. Blake Mycoskie 2002 yılında Arjantin’de düzenlenen Muhteşem Yarış’ın ikinci sezonuna katılır. Oradaki yerel polo oyuncularının giydiği alpargatas denen ayakkabılar dikkatini çeker. Basit ve bağcıksız kanvas ayakkabıları bugünkü Toms ayakkabılarının temelini oluşturur. Kanvas ya da koton üst yüzey kumaşı ile kauçuk tabanı klasik Toms erkek ve kadın ayakkabı modelleri görüntüsünü oluşturur.

Organik, doğal ve geri dönüştürülmüş materyallerden üretilen Toms marka ayakkabılar ekolojik ve çevre dostudur. Ayakkabıların genel özelliklerinden en dikkat çekeni antibakteriyel olmasıdır. Ayrıca bu ayakkabılar, koku oluşumunu engeller. Polyesterle harmanlanan iç taban, Toms parmak ucu dikişleri ve kolay giyilip çıkarılmaya yarayan elastik V bant ile ilkbahar ve yaz mevsimlerinde, bu ayakkabılar günlük giyimin vazgeçilmezidir. Toms klasiği olan süet astar ve yastıklı tabanı ile esnek ve dayanıklı tek parça tabanı ultra konfor sağlar.

Toms markası çevreci olmasının yanı sıra büyük bir sosyal sorumluluk projesine daha imzasını atmıştır. Dünyadaki yoksulluk ve sağlık sorunlarından etkilenerek ayakkabı dizayn etmeye karar veren Blake Mycoskie, şirket politikasına bu konuyla ilgili bir madde koymuştur. Satın alınan her çift Toms ayakkabının aynısında başka bir çift de dünya üzerinde ona ihtiyacı olan bir çocuğa sizin adınıza hediye edilmektedir. Bu muhteşem kampanya ile 2007 yılında Cooper-Hewitt National Design Museum tarafından “People’s Design Award” ödülü alan Toms markası, bir hayatı değiştirmenin tek bir adım ve ayakkabı ile mümkün olduğu görüşünü benimser.

Toms kadın ayakkabılarını satın almak için tıklayınız.

Toms Kadın Ayakkabıları İle Bohem Esintilerini Tarzınıza Yansıtın

Toms Kadın Ayakkabıları İle Trendleri Yakalayın

Toms Whisper Satin Woven modeli, TOMS dikişiyle birlikte üst yüzey dantel materyali ile feminen bir görünüm sergiler. Yeni kalıp tabanı ile artan yastıklama sağlayan bu model, çorap şeklindeki antimikrobik iç astara sahiptir. Yeni EVA kauçuk dış tabanı, geliştiren bir yol tutuşu sağlar.

Toms Kadın Ayakkabıları İle Bohem Esintilerini Tarzınıza Yansıtın


Toms Whisper Satin Woven modelleri ve fiyatlarına linkten ulaşabilirsiniz.

Toms Alpargatas kadın ayakkabıları ise ayaklara daha fazla yastıklama sunar. Örgü dokusundan oluşturulmuş üst yüzeyi, kolay giyip çıkarmaya uygundur. Bu kolaylık ile casual giyimin öncüsü konumundadır. TOMS dikişi, ekstra yastıklama özelliği ve antibakteriyel iç astarı ile hasır dış tabanı ayak sağlığınızı korur.

Toms Kadın Ayakkabıları İle Bohem Esintilerini Tarzınıza Yansıtın

Toms Alpargatas modellerini incelemek için tıklayınız.

Toms Kadın Ayakkabıları İle Bohem Esintilerini Tarzınıza Yansıtın