Geri23.8.2017 00:00:00

Vans ile Gece Gündüz Fast Food Keyfi

Vans ile Gece Gündüz Fast Food Keyfi

Kim demiş abur cubur sadece gece yenir diye? Renkli makaronlar, lezzetli donutlar, hamburgerler, tacolar ve küçük keklerden oluşan tatlı ikramlar Vans’in İlkbahar için hazırladığı Late Night Koleksiyonu’yla can buluyor.

Vans ile Gece Gündüz Fast Food Keyfi

İhamını kaykaycılardan alan Californiya’nın asi çocuğu Vans, kolay kolay reddedilemeyecek bir koleksiyona imza atarak yine farkını ortaya koyuyor. Disney koleksiyonuyla başlayan serüven bu sezon herkesin hayatının ayrılmaz bir bütünü olan fast food atıştırmalıklarıyla devam ediyor.  Late Night Pack tam da kendinizi kaybedeceğiniz türden.

Vans ile Gece Gündüz Fast Food Keyfi


Sk8-Hi Reissue ve Classic Slip-On modellerde yerini alan tüm Amerikalıların vazgeçilmezi hamburger baskılar gerçekçilikleriyle ağız sulandırırken, Meksikalıların gelenekselleşen Taco’su da unutulmamış.  Yanına da patates alır mıydınız? Cuma gecenizi keyifli kılan pizzalar ise artık her an neşenizi yerine getirecek. Her türlü detayın düşünüldüğü özgün koleksiyonda tatlı atıştırmalıklar da atlanmamış. Pembe üzeri cupcakeLer mavi üzeri donutlar tüm kadınların kalbini çalmaya aday.

Birbirinden lezzetli atıştırmalıklarla iştah kabartan Late Night Pack Koleksiyonu tüm dünya ile aynı zamanda abur cubur severlerle buluşuyor.

Hemen keşfetmek için> www.sportsoul.com/vans-late-night-pack/

Vans ile Gece Gündüz Fast Food Keyfi