FİLTRE
SIRALAMA
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 

Vans Old Skool

Paul ve Jim Van Doren kardeşlerin 1966’da kurdukları şirket ile birlikte Vans ayakkabıları piyasaya çıkmıştır. Özellikle 1976’da çıkan Vans #95 modeli ile kaykay yapanların favorisi haline gelen ayakkabı, ilk modellerinde iki farklı renkte kumaşla tasarlanarak satışa sunulmuştur. Vans Old Skool olarak bilinen Vans #36’nın piyasaya sürülmesi ise 1977 yılını bulur. Old Skool modelindeki Jazz Stripe modeli ile birlikte Vans ilk kez tasarımında deri kullanımına yer vermiştir. Böylelikle Vans ayakkabılar ikonik çizgili Old Skool görünümünü almış olur.

Vans Old Skool Modelleri

Vans Old Skool hangi renk olursa olsun üniseks yani cinsiyet ayrımı olmayan ve zamansız tasarımıyla rahatça tercih edilen bir ayakkabı. Yıllar içinde gözlemlenen satış sonuçlarına ve müşteri ilgilerine göre en çok tercih edilen modelinin ise klasik siyah Old Skool olduğu görülür. Bu model giydiğiniz birçok kıyafet ile uyum sağlayacak sade bir tasarıma ve Old Skool’un imzası olan beyaz Jazz Stripe’a sahip. Piyasaya ilk çıktığı dönem kaykaycıların favorisi haline gelen bu modeli şimdilerde yediden yetmişe, farklı ilgi alanlarına sahip, her kesimden insan severek kullanıyor. Son zamanlarda da kadın ve erkek influencer’ların kombinlerinde sıklıkla kendine yer bulduğu göze çarpıyor.

Vans Old Skool kadın ayakkabı modelleri ele alındığında klasik siyah olanın aynı modelin beyaz rengini takip ettiği görülüyor. Bu model de waffle şekilli taban ve kanvas kaplama ile tasarlanmış ancak Jazz Stripe ayakkabının yüzey kumaşı ile aynı renk olduğundan fark edilmesi diğer modellere göre kolay değil. Vans Old Skool erkek modellerinde klasik siyah modelden sonra en popüler olan ise yine siyah bir tasarım. Ancak beyaz modelde yaşanan durum gibi siyah bir Jazz Stripe kullanılması yine ilk bakışta çizgisiz tasarlanan bir ayakkabı izlenimi yaratıyor. Popüler modellerden olan siyah beyaz kareli yani dama desenli Vans Old Skool ise klasik modellere kıyasla daha uygun bir fiyatlandırmaya sahip ve tasarımı itibariyle damalı bir araba yarışı bayrağını andırıyor. Waffle taban ve Jazz Stripe ile markanın adeta imzalarını taşıyan bu model diğerlerinden daha spor bir görünüme sahip.

Vans Old Skool’un en dikkat çekici modeli ise şüphesiz çizgi roman severlerin gözdesi olacak Marvel ortaklığıyla tasarlanan Vans x Marvel Old Skool. Popüler ve klasik modellerin aksine çok renkli tasarlanan bu ayakkabıda ikonik Jazz Stripe görülmüyor ancak waffle taban ile Vans yine imzasını atıyor. Topuk kısmında bulunan Kaptan Amerika kalkanı, yan kısımlarda Thor’u temsil eden gümüş deriden kanatlar ve Hulk’ı anımsatacak yeşil taban rengi en çok göze çarpan tasarım detayları. Böylelikle baştan sona Marvel kahramanlarını anımsatacak şekilde tasarlanmış bu model Marvel hayranları için özel bir kutuda geliyor.

Vans Old Skool Fiyatları

Vans Old Skool ayakkabıların fiyatlarında döviz kuruna bağlı bir artış-azalış söz konusu. Ayağınıza ve tarzınıza tamamen uyum sağlayacak Vans ayakkabılarınızı satın almak için Sportsoul.com’u tercih etmek sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Vans Old Skool satın almak istediğinizde Sportsoul sizler için en uygun fiyatları ve indirimleri sunar. Vans Old Skool’un birçok modelini indirimli bir şekilde Sportsoul’da bulmak mümkün. Sportsoul, kadın veya erkek, yeni çıkmış ya da klasikleşmiş Vans Old Skool modellerinin pek çoğunu bünyesinde barındırıyor.

Vans Old Skool Sportsoul

Hayalinizdeki Vans Old Skool modelinizi seçmişseniz Sportsoul.com adresine girerek indirimli fiyatlarla ayakkabınızı satın alabilirsiniz. Sportsoul.com üzerinden yapacağınız alışverişleriniz orijinal ürün garantilidir. Hasarlı veya kullanılmış olmadığı sürece, memnuniyetsizliğiniz durumunda 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın alma işleminin tamamlanmasının ardından 24 saat içinde kargoya teslim edilen ayakkabınızı e-posta hesabınıza gönderilen kod ile kargo firmasının internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE