FİLTRE
SIRALAMA
SEÇİMLER
20 Ürün
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 

Vans

Kumaş dokulu dış yüzeye sahip ayakkabılar üreten Vans, Güney California merkezli bir markadır. 1966’da kurulan şirketin ilk adı, kurucuları olan Paul ve Jim kardeşlerin soyadını alarak ‘Van Doren’ olmuştur. Japonya tabanlı bir yatırımcının desteğini alarak şirketi kuran Van Doren kardeşlerin, depoda üretmeye başladıkları ilk ayakkabıların kitlesi sörfçüler ve kaykaycılar olmuştur. Kısa sürede Amerika sahil kentlerinde popülerlik kazanan ayakkabılar şirkete büyük güç kazandırır. Henüz 70’li yılların sonunda California eyaletinde 70 mağazaya ulaşan şirket, tasarladığı modellerle de gündeme gelmeyi başarır. Sean Penn’in bir Hollywood filminde classic-slipons modelini giymesi dünya genelinde büyük ilgi çeker. 2000’li yıllarda kişiye özel ayakkabı siparişi seçeneği Vans için çok önemli bir yenilik olur. Ülkemizde de 2010 yılından beri giderek artmakta olan bir popülerliğe sahiptir.

Vans Erkek Ayakkabı

Erkekler için şıklığı rahatlıkla beraber sunan Vans sektörde oluşturduğu imajın karşılığını ayakkabılarının kalitesiyle verir. Ayakkabı modellerinde sadeliği görebildiğiniz gibi aynı zamanda custom yani özelleştirilmiş ürünlerin de tarzları yansıtması erkek müşteriler için keyifli bir kullanım deneyimi sunar.

Vans Kadın Ayakkabı

Kadınlar için de birçok model ve tasarımı kullanıcılarına sunan Vans, özellikle rahatlık ve şıklığı buluşturması nedeniyle kadın kullanıcıların beğenisini ve ilgisini kazanmıştır. Kullanılan materyaller ve estetik detaylar da kadın kullanıcıların günlük kıyafet seçimlerinde etkili bir faktördür.

Vans Modelleri

Modellerinde üniseks yani cinsiyet ayrımı olmayan bir tarz belirleyen ve piyasaya süren Vans, bütün modellerinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Ayrıca ayakkabının dışında Vans çanta ve şapka gibi ürünleri de çok ilgi gören aksesuarlarındandır. 1966’dan günümüze ulaşan ayakkabı serüveni markanın tanınırlığı açısından çok önemli bir yere sahiptir. ‘Of The Wall` ruhuyla ayakkabı tasarımlarında sanatsal çalışmalara yer veren ve California’nın asi ruhunu temsil eden marka, özgün desenli ayakkabılarıyla, özel ve farklı olmayı tercih eden büyük bir kitlenin sadakatini kazanmıştır. Modellerinin oluşum temeli ve marka prensipleri sebebiyle geçmişine saygı duyan Vans, yeni koleksiyonlarında materyal-baskı estetiğini klasikleriyle birleştiriyor ve özünden kopmuyor. Özellikle müziğe, spora ve sanata gösterdikleri değer ve iş ortaklıkları marka değerini ve müşterilerinin gözündeki değerini her geçen gün arttırıyor.

Günlük kullanıma uygun ve stil sahibi ayakkabılar denilince hem kadınlar hem de erkekler için akla ilk olarak Vans ayakkabılar geliyor. Rahat bir ayakkabı isteyen ancak klasik görünümden vazgeçemeyenler için en iyi seçenek Vans Authentic. Markanın “Bundan daha klasik olmayacak!” dediği model sade ve sağlam yapısıyla kullanıcılara sunuluyor. Kauçuk taban ve kumaş çeşitliliğiyle günlük kullanımda hem spor hem şık bir tarz yaratıyor. Vans modellerinin en popülerlerinden biri ise Vans Classic Slip-On. Rahat ve sade yapısıyla beraber gelen tasarım seçenekleri kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerden biri olmasını sağlıyor. Vans Old Skool ve Vans Sk8-Hi modeli sokak kültürünün simgelerinden sayılıyor. Vans Old Skool yan kısmı şeritli yapısı, bağcık kullanımı ve bilekten kesik tasarımıyla birçok özgün desen ve yoruma olanak tanıyor. Vans Old Skool S8-Hi bileği saran görünümü ve imza şeridiyle markanın ikonik ayakkabıların biridir. Vans Era ise zarif tasarımı ve rahat deneyimiyle fark yaratıyor. Özellikle damalı temalar kadın kullanıcılar tarafından çok ilgi görüyor.

Vans Fiyatları

Kullanıcılarına günlük kullanım rahatlığı ve yaşam temposuna karşı dayanıklılık sunan Vans ayakkabılarını uygun fiyatlarla vitrine koyuyor. Vans Türkiye piyasası için markanın en uygun ve çeşitli ayakkabılarını incelemek ve satın almak için Sportsoul.com adresini kullanabilirsiniz.

Vans Sportsoul Fırsatları

Sportsoul Vans ürünlerini en uygun ve güvenli şekilde sizlerle buluşturuyor. %30’a varan indirimler ve çok sayıda model seçenekleriyle Sportsoul, güvenilir bir alışveriş deneyimini kullanıcılarına sunuyor. Anlaşmalı kartlara taksit imkanları, müşteri memnuniyeti hassasiyetine sahip iade koşulları ve güvenli alışveriş avantajları ile memnun edici bir müşteri deneyimi sağlıyor.

Devamı İçin Tıklayınız

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

GÜVENLİ ÖDEME

VEPA GROUP GARANTİSİ

14 GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ İADE