Geri23.8.2017 00:00:00

Yüksek Etki Yüksek Tarz: New Balance Training

Yüksek Etki Yüksek Tarz: New Balance Training

New Balance antrenman ayakkabıları özgürce hareket etmenizi sağlayan hafif, minimalist yapısı ve yeni renkleriyle ile dikkat çekiyor.

Hem form tutmanızı hem de sağlıklı ve zinde kalmanızı sağlayan, antrenmanlarınızda size eşlik edecek WX711 modeli, CUSH+ orta tabanı ile kullanımınız boyunca konfor için yastıklama sunarken, FantomTape teknolojisi ile hafif stratejik destek sağlar. Antrenmanlarınızın verimini artırmak için ön ayağınızın rahat hareketini sağlayan esnek kanallarıyla özgürce hareket etmenizi sağlayan bu model hafif ve minimalist yapısı ile dikkat çekiyor.

Aynı koleksiyonunun bir diğer modeli WX811 modeli ise fitness sırasında, 360° konforlu teknoloji sunmak için tasarlanmıştır. Bu model de, CUSH+ orta tabanı ile kullanımınız boyunca konfor için yastıklama sunarken, FantomTape teknolojisi ile hafif stratejik destek sağlar. Kolay giyilip çıkarılabilmesi için eşsiz dil yapısı ile dikkat çeken model ekstra kavrayış için tamamen lastik dış tabanı ve farklı renkleriyle dikkat çekiyor.

Bu koleksiyon atletik kadınların vazgeçilmezi olacak!

New Balance Training koleksiyonu için> www.sportsoul.com/newbalance/kadin-antrenman-ayakkabi

Yüksek Etki Yüksek Tarz: New Balance Training